Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

17 дітей Букатинки почали ходити у новий дитячий садок Роздрукувати

У селі Букатинка Чернівецького району урочисто відкрито дитячий садок "Бокотик". Більше 25 років у селі не було дошкільного навчального  закладу. Від сьогодні садочок відвідуватимуть 17 дітей.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник побував на відкритті закладу та подарував дитсадку плазмовий телевізор.

– Сьогоднішнє свято в Букатинці – це символ відродження України. Я знаю, у вас є багато планів, які ми спільно здатні разом реалізувати. Тільки таким шляхом маємо йти. І я щиро радий, що у вашій громаді знайшлися небадужі керівники, які зробили усе, аби діти мали нормальні умови для життя та розвитку.

– Це великий день для Чернівецького району, – зазначив у своєму виступі голова Чернівецької райдержадміністрації Олег Антонюк. – Працюючи, кожна людина  керується такими принципами – мріяти, вірити і діяти. Сьогодішнє відкриття – це мрія багатьох батьків та дітей. І багатьох людей у Букатинці об’єднала саме віра і можливість цього проекту. Це все стало можливим завдяки об'єднанню громад та наполегливій праці голови Бабчинецької об’єднаної територіальної громади Ніни Зварич та виконувача обов’язків старости сіл Вила Ярузькі та Букатинка  Олегу Мариновському. Це тільки початок добрих справ у Букатинці.

Завідувач новоствореного дитячого закладу Надія Королюк щиро подякувала гостям за подарунки.

 –  Хочеш виховати гарну дитину – зроби її щасливою,  – сказала Надія Петрівна. – Сьогодні наші діти отримали перший дім радості.  І я щаслива, що в моєму житті випала така нагода втілювати мрію наших маленьких жителів громади. Буду намагатися зробити їхній час змістовним, веселим, цікавим.

Діти – вихованці дитячого садка розказували свої вірші, а учні Вило-Ярузької школи виконували пісні для гостей свята.

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 17:48

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація