Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

17 лютого скликається З’їзд Асоціації: порядок денний та організаційна інформація Роздрукувати

17 лютого у м. Києві відбудеться З’їзд Української асоціації районних та обласних рад.

До участі у роботі найвищого органу управління запрошуються представники членів Асоціації, а також представники районних рад — кандидатів на вступ до Асоціації.

З’їзд проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1, Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України, Концертна зала. Початок реєстрації – 10.00.

Порядок денний З’їзду

Відповідно до Рішення Президента Асоціації від 12 грудня 2016 року, на З’їзд визначений такий проект Порядку денного:

1. Про затвердження рішень Правління Асоціації;

2.Про припинення повноважень віце-президентів Асоціації;

3. Про результати роботи Асоціації за період між з’їздами;

4. Про фінансово-господарську діяльність Асоціації;

5. Про внесення змін та доповнень до Статуту Асоціації;

6. Про обрання Президента Асоціації;

7. Про обрання віце-президентів Асоціації;

8. Про внесення змін до складу Правління Асоціації, визначення його кількісного складу;

9. Про внесення змін до складу Ревізійної комісії Асоціації;

10. Про визначення основних напрямків діяльності Асоціації, розгляд та затвердження довгострокових програм діяльності Асоціації;

 11. Про прийняття звернень та резолюцій З’їзду;

 12. Про прийом до Асоціації нових членів;

13. Про прийом до Асоціації колективних членів;

14. Різне.

Визначення делегата на З’їзд

Представництво в Асоціації здійснюється головою районної чи обласної ради. У разі якщо голова взяти участь не може, ця функція покладається на особу, що офіційно виконує його обов’язки. В іншому випадку представництво здійснюється уповноваженою від ради особою.

Представництво колективних членів здійснюється відповідно до Статуту місцевої асоціації.

Як потрапити до місця проведення З’їзду від Центрального залізничного вокзалу м. Києва?

17 лютого є робочим днем, що означає наявність заторів, тому, також зважаючи на зимові погодні умови, найоптимальнішим транспортом пересування є Київський метрополітен.

Сівши в метро на станції «Вокзальна» (при виході з приміщення Центрального вокзалу м. Києва), необхідно прямувати до станції «Арсенальна».

Після виходу з метрополітену необхідно прямувати у бік Будинку Верховної Ради України. Шлях від метро до Центрального будинку офіцерів, складає 500 метрів, займаючи 5 хв. часу (схема пересування на мапі).

Також цю відстань можна подолати на Автобусі № 55. Зупинка цього транспорту знаходиться при виході з метро. Висадку необхідно здійснити на зупинці «Провулок Кріпосний».

Детальніше можна ознайомитись за посиланням  (17 лютого скликається З’їзд Асоціації: порядок денний та організаційна інформація)

Повернутись Створено: 30 січня 2017 року, 11:43 Переглядів: 575

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація