Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

17 об’єднаних територіальних громад вчились створенню Ресурсно-інформаційних Центрів Роздрукувати

25 квітня голова обласної ради Ради Анатолій Олійник взяв участь у онлайн-семінарі «Створення Ресурсно-інформаційних Центрів в територіальних громадах», організатором якого виступила Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. Представники 17 об’єднаних територіальних громад взяли участь у роботі семінару.

Анатолій Олійник зазначив, що усі попередні роки європейські проекти, які працювали на території Вінниччини, детально вчили, як піднімати активність громадськості.

– Проекти ПРООН, DESPRO, Єврокомісії, вчили збору інформації, аналізу та прийняттю правильних рішень щодо виокремлення першочергових проблем громади, – зазначив Анатолій Дмитрович. – Це потрібно людям на місцях в рамках тих ресурсів та можливостей, які сьогодні є. Необхідно залучати додаткові ресурси і можливості безпосередньої співпраці з міжнародними партнерами, грантодавцями і благодійними фондами. У минулі роки, завдяки проектам ПРООН, було профінансовано відкриття таких центрів у 17 районах області. Сьогодні такі центри необхідні кожній громаді.

Керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. 

– Сьогоднішній захід є черговим кроком, який Асоціація втілює в життя з 2016 року, відколи ми взяли курс на створення грантової вертикалі – у кожній громаді має бути людина, яка займається грантовою діяльністю, - зазначив керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк. – І створення  ресурсно-інформаційних центрів  має об’єднати роботу з промоції, брендінгу, комунікації та грантової діяльності задля розвитку спроможностей територіальних громад.

Працівники Вінницької обласної Асоціація органів місцевого самоврядування в онлайн режимі провели свої презентації. Так, головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів ВОАОМС Вікторія  Захарчук розповіла про посібник «Ресурсно-інформаційні Центри в територіальних громадах», який допоможе правильно організувати роботу у територіальних громадах. Звернула увагу на три головних напрями роботи Ресурсно-інформаційних Центрів: залучення додаткових ресурсів, налагодження та проведення промоакцій, брендингу та комунікацій і розбудова міжнародних зв’язків. Все це допоможе розвивати спроможність територіальної  громади.

Керівник Центру промоції та зовнішніх зв’язків ВОАОМС Аліна Саволюк розповіла, як промоція і комунікація допомагає в роботі Ресурсно-інформаційних Центрів.

Координатор обласного підрозділу впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Анастасія Ланіна повідомила, як залучати  інвестиції завдяки Ресурсно-інформаційним центрам.

Радник з питань  регіонального розвитку  Відокремленого підрозділу «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Вінницькій області Юрій Войціцький додав  інформацію з залучення зовнішніх коштів на розвиток громад.

Головний спеціаліст Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів ВОАОМС Віктор Іщук розповів про використання сучасних телекомунікаційних технологій при організації роботи  Ресурсно-інформаційних Центрів в територіальних громадах.

Повернутись Створено: 25 квітня 2018 року, 16:57

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація