Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

18 питань розглянула постійна комісія з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Роздрукувати

17 січня під головуванням Андрія Ковальова  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у засіданні взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон і заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Депутати взяли до відома інформацію управління будівництва облдержадміністрації щодо 7 об`єктів Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова, на яких планується проведення будівельних робіт. Члени постійної комісії також розглянули проєкт рішення про надання згоди на проведення будівельних робіт на цих об`єктах й укладання договорів про встановлення права користування земельними ділянками для забудови (суперфікцію)  і погодили внести його до порядку денного чергової сесії обласної Ради в доопрацьованому вигляді.

Постійна комісія схвалила  проєкт розпорядження «Про призначення представника Вінницької обласної Ради у вищому органі управління товариства з обмеженою відповідальністю – Лізингова компанія «Облінтерлізинг».

Члени постійної комісії  погодили проєкт рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком -  «Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів внутрішньо перемішеним особам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла».

За словами першого заступника голови обласної Ради Володимира Кістіона,  це абсолютно правильне та прагматичне рішення.

- Для людей, які з незалежних від них причин потрапили до категорії внутрішньо переміщених осіб, - це біда, це трагедія, - сказав Володимир Кістіон. – І в межах своїх можливостей ми повинні зробити все, щоб їх підтримати. Принаймні,  на території Вінницької області.

Крім того, на засіданні комісії депутати створили робочу групу з підготовки Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища. До складу робочої групи були включені представники громадськості та виконавчих органів,  науковці та чотирьох членів постійної комісії.

- Такий представницький пул, на моє переконання, дасть максимально якісний результат, - зазначив Володимир Кістіон.

Напрацьований проєкт Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища  робоча група має внести на розгляд постійної комісії до 27 січня 2022 року.

Загалом постійна комісія розглянула 18 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася оренди приміщень, передачі, приймання та списання майна.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 17 січня 2022 року, 14:07

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація