Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

186 спортсменів беруть участь у Чемпіонаті України зі спортивної акробатики Роздрукувати

Сьогодні, 13 червня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк  взяв участь в урочистому відкритті Чемпіонату України зі спортивної акробатики серед юнаків. Змагання відбуватимуться протягом трьох днів в спортивному комплексі «Авангард».

– Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу бажаю учасникам чемпіонату гарних та переможних виступів. Нехай ваша майстерність та жага до перемоги надасть вам сил і наснаги. Бажаю перемоги кожному з вас та впевненості у своїх силах і спортивному таланті, – привітав Михайло Володимирович спортсменів.

З вітальним словом виступили представник Міністерства молоді і спорту України, провідний тренер штатних національних збірних команд з неолімпійських видів спорту Світлана Чернова, віце-президент Української федерації гімнастики Володимир Юр’єв, головний суддя, суддя міжнародної категорії Костянтин Кукурудз (м.Львів).

10 областей, включно з Вінницькою, беруть участь у спортивних змаганнях. 186 учасників в різних командних складах покажуть свою майстерність у спортивній акробатиці. Серед складів – жіночі групи, чоловічі, жіночі пари, чоловічі пари, змішані пари. Від Вінницької області змагатимуться 8 складів – дві чоловічі пари, чотири жіночі групи і дві жіночі пари.

Варто зазначити, що в лютому 2018 року відбулись змаганнях зі спортивної акробатики серед дорослих, у якому участь взяли 148 спортсменів із  11 областей. За підсумками 2017 року Вінницька область зайняла друге місце зі спортивної акробатики після Львівської. Спортсмени виконували вправи на килимі, вартістю понад 1 млн грн, який був придбаний за рахунок коштів, наданих Міністерством молоді та спорту України.

Повернутись Створено: 13 червня 2018 року, 17:54

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація