Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

186 спортсменів беруть участь у Чемпіонаті України зі спортивної акробатики Роздрукувати

Сьогодні, 13 червня, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк  взяв участь в урочистому відкритті Чемпіонату України зі спортивної акробатики серед юнаків. Змагання відбуватимуться протягом трьох днів в спортивному комплексі «Авангард».

– Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу бажаю учасникам чемпіонату гарних та переможних виступів. Нехай ваша майстерність та жага до перемоги надасть вам сил і наснаги. Бажаю перемоги кожному з вас та впевненості у своїх силах і спортивному таланті, – привітав Михайло Володимирович спортсменів.

З вітальним словом виступили представник Міністерства молоді і спорту України, провідний тренер штатних національних збірних команд з неолімпійських видів спорту Світлана Чернова, віце-президент Української федерації гімнастики Володимир Юр’єв, головний суддя, суддя міжнародної категорії Костянтин Кукурудз (м.Львів).

10 областей, включно з Вінницькою, беруть участь у спортивних змаганнях. 186 учасників в різних командних складах покажуть свою майстерність у спортивній акробатиці. Серед складів – жіночі групи, чоловічі, жіночі пари, чоловічі пари, змішані пари. Від Вінницької області змагатимуться 8 складів – дві чоловічі пари, чотири жіночі групи і дві жіночі пари.

Варто зазначити, що в лютому 2018 року відбулись змаганнях зі спортивної акробатики серед дорослих, у якому участь взяли 148 спортсменів із  11 областей. За підсумками 2017 року Вінницька область зайняла друге місце зі спортивної акробатики після Львівської. Спортсмени виконували вправи на килимі, вартістю понад 1 млн грн, який був придбаний за рахунок коштів, наданих Міністерством молоді та спорту України.

Повернутись Створено: 13 червня 2018 року, 17:54 Переглядів: 911

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація