Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

188 проєктів перемогли у 17 обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Роздрукувати

Рішенням Конкурсної ради затверджено список переможців 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад. Так, 188 проєктів громад Вінниччини здобули перемогу та отримають фінансування  з фонду конкурсу.

Цього року на реалізацію проєктів 17 конкурсу з обласного бюджету виділено 15 млн грн.

Функцію адміністратора конкурсу вже четвертий рік поспіль виконує обласна Асоціація органів місцевго самоврядування. Всі результати реєструвалися у спеціальній програмі, яка автоматично визначала переможців. Конкурсній раді залишалось лише погодити ці дані та прийняти рішення щодо певних питань та звернень. Секретаріат ВОАОМС зробив все можливе, аби визначення переможців було максимально простим, прозорим і чесним.

Цьогоріч на участь у Конкурсі було зареєстровано 552 online-заявки, з яких допущено 512, решта  – 40 – не допущено через дублювання (35) та перевищення ліміту (5). Дирекцією опрацьовано та офіційно зареєстровано 467 проєктів, з яких 45 проєктів не беруть участь у зв’язку звідсутністю паперового варіанту. Таким чином, за перемогу та фінансування змагалось 422 проєкти.

123 проєкти громад будуть профінансовані повністю, а 65 – частково. На відміну від минулих років, цьогоріч врахували фінансову спроможність учасників, тобто можливість дофінансувати  з власного бюджету чи знайти підтримку у спонсорів.

Окрім того, в результаті фінансового розподілу  по районах, виходили залишкові кошти, які для наступного по рейтингу проєкту були недостатніми (2-5-10 тисяч). Усього було 150 тисяч гривень. За рахунок цих коштів профінасовано проєкти, які йшли далі згідно рейтингової таблиці.

Не всі громади районів, міста обласного значення та об’єднані територіальні громади взяли участь у конкурсі. Так, від м. Козятин не надійшло жодної заявки. Студенянська сільська ОТГ та Немирівська ОТГ  також не подали жодної заявки. По одному проєкту подали  м. Ладижин, м. Могилів-Подільський та Лука-Мелешківська, Вороновицька, Гавришівська, Войнашівська ОТГ.

Розподіл проєктів за напрямами відбувся наступним чином:

1. Підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями – 31 проєкт (6,6% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

2. Збереження історико-культурної спадщини – 50 проєктів (10,7% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

3. Розвиток спортивної та туристичної інфраструктури населених пунктів – 142 проєкти (30,4% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

4. Впровадження енерго- та ресурсозбережувальних технологій на об’єктах комунальної власності та ОСББ, в т. ч. проведення енергетичних обстежень будівель комунальної власності з підготовкою відповідного звіту з енергоаудиту й формуванням – 111 проєктів (23,8% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

5. Модернізація мереж вуличного освітлення – 118 проєктів (25,3% від загальної кількості зареєстрованих проєктів);

6. Розбудова інфраструктури із забезпеченням функціонування Центрів безпеки (пожежно-рятувальні підрозділи, пункти громадської безпеки) – 15 проєктів (3,2% від загальної кількості зареєстрованих проєктів).

Перелік переможців0.5 MB, 26.05.2020

Повернутись Створено: 26 травня 2020 року, 12:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація