Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

1,9 мільйонів гривень отримають місцеві бюджети на компенсацію за пільговий проїзд вінничан Роздрукувати

17 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський ознайомив присутніх з проектом розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік».

Зокрема, в межах розпорядження передбачається перерозподіл видатків з обласного бюджету за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування на суму понад 1,9 млн грн., а також для фінансування  п’яти проектів екологічного напряму на суму 6 460 тис грн. за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища:

– будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів м. Іллінці;

– будівництво сміттєсортувальної лінії у м. Козятин;

– реконструкція самозливної каналізації у с. Агрономічне Вінницького району;

– придбання спецтехніки для покращення благоустрою Бохоницької сільської ради для виконання робіт з вивезення побутових відходів, ліквідації стихійних звалищ та наслідків стихійних лих;

– реконструкція сприятливого гідрологічного режиму струмка Дзвінка в селі Тростянчик Тростянецького району з метою відновлення пропускної здатності струмка під час весняних паводків та грозових дощів, що в свою чергу, запобігатиме затопленню прилеглих територій до струмка (Будинок культури, спорткомплекс, котельня та домогосподарства).

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 971-р передбачається розподіл субвенції з державного та місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для трьох категорій осіб, а саме – для сімей загиблих осіб, визначених  для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції та внутрішньо переміщених осіб.

Для реалізації інвестиційних програм і проектів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку передбачається здійснення перерозподілу видатків на загальну суму 990 тис. грн по таких об’єктах як  спортивно-оздоровчий комплекс «Авангард» та пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення по вул. Грушевського у м. Вінниці.

З протоколом та висновками 101-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 17 грудня 2018 року, 18:00 Переглядів: 514

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація