Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

19 позачергова сесія розпочала свою роботу Роздрукувати

За результатами реєстрації на позачергову 19 сесію обласної Ради 7 скликання прибули ­­­74 депутата з 84 загального складу. Перед початком роботи депутати вшанували пам’ять всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

Депутати обрали секретаріат, до якого ввійшли Михайло Кременюк від Радикальної Партії, Сергій Стаднік від політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» та Олексій Бородій від політичної партії  «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ «УКРОП».

Розпочали сесію з вручення Почесної грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради з нагоди 20-ї річниці створення Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Відтак, Почесними грамотами нагородили голову Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимира Бабошина, першого заступника голови Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Ігоря Домбровського та провідного фахівця виробничо-технічного відділу  Комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Людмилу Серпак.

Також голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що на його ім’я надійшов лист від голів громадських організацій «Асоціація жертв Чорнобиля», «Чорнобиль - Єдність», «Чорнобиль-86» та організації «Інваліди Чорнобиля», в якому висловили подяку депутату обласної Ради 7 скликання Олександру Масленнікову за надану допомогу у проведенні заходу, приуроченому до дня Пам’яті жертв Чорнобильської трагедії  26  квітня поточного року в селі Бохоники.

Крім цього, Анатолій Олійник повідомив про кадрові зміни, що відбулися. Так, на посаду директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації призначено Миколу Ткачука, який до цього працював директором Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації. Також Указом Президента України від 03.05.2017 року на посаду начальника Управління Служби безпеки України у Вінницькій області призначений Володимир Пахнюк.

В ході розгляду порядку денного пленарного засідання депутатами внесено зміни. Зокрема, від депутата Людмили Станіславенко надійшла пропозиція об’єднати питання стосовно переукладання угод із керівниками медичних установ області, окрім питань «Про переукладення контракту з Бабієм О.І., головним лікарем Хмільницької обласної фізіотерапевтичної  лікарні», «Про переукладення контракту з Клочком В.Л., головним лікарем комунального закладу “Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка»,  «Про  переукладення  контракту з Кравчуком В.В., головним  лікарем Печерської обласної лікарні відновного лікування» та «Про звільнення Тіщенка П.М. з посади директора комунальної установи “Авторемонтна база закладів охорони здоров’я”», оскільки до роботи цих чотирьох лікарів є певні зауваження.

Депутати підтримали пропозицію стосовно включення до порядку денного питання «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо вжиття заходів із збереження ПрАТ «Гніванський завод спецзалізобетону», яка надійшла від депутата Жанни Дмитренко.

49 депутатів проголосували за пропозицію депутата Юрія Яремчука щодо внесення до порядку денного проекту рішення «Про першого заступника голови Вінницької обласної Ради». Попередньо під зверненням підписався 41 депутат.

Нагадаємо, що на сайті обласної Ради ведеться пряма трансляція з сесійного засідання за посиланням на головній сторінці сайту.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Повернутись Створено: 19 травня 2017 року, 11:27

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація