Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

1млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи Роздрукувати

15 липня під головуванням Наталії Замкової та за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Івасюка відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту.

Депутати розглянули питання про виділення субвенції - 1млн 100 тис. грн - з обласного бюджету Сутисківській громаді для школи та одностайно проголосували за це.

Нагадаємо, спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт Сутиски опинився під загрозою закриття через відсутність фінансування з бюджету громади. Щоб врятувати школу, за ініціативою голови обласної Ради Вячеслава Соколового було створено робочу групу для всебічного вивчення ситуації із діяльністю школи та її фінансуванням.

- За підсумками напрацювань робочої групи, спілкування з педагогічним колективом навчального закладу та батьками школярів, робоча група підготувала низку рекомендацій, виконання яких допоможе школі функціонувати й надалі, - зазначив Ігор Івасюк. – Фактично, ми розробили дорожню карту, як це зробити - починаючи від формальних, але дуже важливих речей, таких,  як статут закладу, штатний розпис, ліцензування, і до питань фінансування.  -  зазначив Ігор Івасюк. – Крім того, робоча група обласної Ради рекомендувала виділення 1 млн 100 тис. гривень субвенції з обласного бюджету на утримання цього закладу в 2021 році. Сьогодні постійна комісія погодила виділення такої субвенції за рахунок внесення змін до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю.

За словами Ігоря Івасюка, сьогоднішнім рішенням постійної комісії зроблено важливий крок для збереження навчального закладу у смт Сутиски.

- Закладу бути! – сказав Ігор Івасюк і додав, що обласна рада готова надавати методичну допомогу Сутисківській школі й у подальшому.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

 

Повернутись Створено: 15 липня 2021 року, 13:04

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація