Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулись два пленарні засідання Вінницької обласної Ради сьомого скликання( друге засідання 1 сесії та позачергова 2 сесія) Роздрукувати

4 грудня  2015 року під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника  відбулось друге пленарне засідання 1 сесії обласної  Ради сьомого скликання. В його роботі взяли участь 80 депутатів обласної Ради,  голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради  Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступники голови ОДА, керівники окремих   структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських об’єднань.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник на початку засідання запропонував вшанувати хвилиною мовчання всіх загиблих в зоні антитерористичної операції.

 Анатолій Олійник також оприлюднив повідомлення  про створення депутатських фракцій:   "УКРОП" (6 депутатів), "Опозиційний блок" (6 депутатів),  "Самопоміч" (7 депутатів), "Радикальна партія Олега Ляшка" (9 депутатів). Відтак у Вінницькій обласній Раді вже створено шість фракцій.

Нагадаємо, політсили "БПП "Солідарність" (27 депутатів) та "ВО "Батьківщина" (17 депутатів) створили фракції ще під час першого пленарного засідання першої сесії облради 7 скликання – 27 листопада.

Ще дві партії - "ВО "Свобода" та "Аграрна партія" - документів про створення фракції не подавали.

Голова обласної комісії по виборах депутатів обласної Ради 7 скликання Роман Журавель поінформував присутніх про реєстрацію депутатом обласної ради Михайла Повшедного (ВО «Батьківщина»).

На початку засідання очільник обласної Ради також привітав присутніх з професійним святом - Днем місцевого самоврядування, яке буде відзначатись 7 грудня та  разом з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм нагородили Почесною грамотою обласної Ради та обласної державної адміністрації кращих посадових осіб місцевого самоврядування області та депутатів обласної Ради.

Вони також привітати депутата обласної Ради Тетяну Редько з   днем народження.

На другому пленарному засіданні першої сесії депутати  розглянули низку  організаційних питань, пов’язаних з діяльністю представницького органу місцевого самоврядування області. 

Серед основних питань порядку денного – формування переліку та обрання  складу постійних комісій облради.

Так, депутати проголосували за утворення 13 постійних комісій обласної Ради та затвердили їх склад: з питань бюджету, фінансів та обласних програм; з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму,  духовності та історичної спадщини; з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення; з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження; з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку;  з питань агропромислового комплексу  і  земельних відносин; з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр; з питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності; з питань свободи слова, інформаційного простору, та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації; з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва; з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики; з питань регулювання комунальної власності та приватизації, з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

Також депутатами прийнято рішення про утворення президії обласної Ради сьомого скликання, затверджені положення про виконавчий апарат, положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради.

Крім того, сесія розглянула й проголосувала питання, що стосуються  оплати  праці голови Вінницької обласної Ради  та його першого заступника.

На цьому депутати Вінницької облради закрили першу і розпочали другу позачергову сесію.

Участь у другій позачерговій  сесії взяли 77 депутатів із 84. Засідання було скликано в зв’язку з необхідністю невідкладного розгляду питань, які стосуються завершення строку дії контрактів з окремими керівниками обласних комунальних закладів та передачі майна.

На порядок денний пленарного засідання було винесено 4 питання. Окрім цього до порядку денного було винесено також питання зарплати заступника голови облради Олександра Качура.

Депутати обласної Ради підтримали своїм голосуванням усі проекти рішень зі змінами і доповненнями.

Зокрема, було ухвалено такі важливі рішення: «Про оплату праці заступника голови Вінницької обласної Ради 7 скликання»;  «Про керівника Вінницького обласного комунального гуманітарно - педагогічного колледжу»; «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора комунального вищого навчального закладу „Вінницька академія неперервної освіти ”- об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області»; «Про структуру і штатну чисельність обласної Ради та її виконавчого апарату»; «Про передачу майна».

Детально з рішеннями, які були ухвалені на сьогоднішніх сесіях можна буде ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради.

 

 

 

Повернутись Створено: 4 грудня 2015 року, 18:22 Переглядів: 1375

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація