Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

20 осіб отримали ключі від квартир завдяки програмі «Доступне житло» Роздрукувати

21 серпня відбулося урочисте відкриття 10-ти поверхового 80-ти квартирного житлового будинку в місті Вінниці по вулиці Якова Гальчевського, 39. Будівництво будинку відбулося із залученням кредитних ресурсів комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», власних коштів позичальників та коштів підрядної організації ТОВ «ПІК Поділлябудінвест». Відтак, новозбудований будинок поповнився 20-ма новими щасливими власниками квартир, які отримали пільговий довгостроковий кредит від обласного фонду.

Вручити ключі та привітати із важливою подією новоспечених власників прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин та генеральний підрядник, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Промислово-інвестиційна компанія» «Поділлябудінвест» Ігор Гладков.

Кредити отримали працівники департаментів агропромислового розвитку, освіти і науки,охорони здоров’я, фінансів, соціальної політики ОДА, переселенка з Донецька, працівники КНВО «Форт».

– Програма «Доступне житло», яка фінансується через обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву – це один із необхідних напрямів роботи влади для успішної держави, –  сказав під час виступу Анатолій Олійник. – Приємно, що протягом останніх років обласний фонд на чолі із Володимиром Олексійовичем Бабошиним цілеспрямовано, послідовно робить внесок в розвиток будівництва на Вінниччині та дає можливість отримати житло.

Загальна площа житлового будинку складає 5641 м кв., вартість одного квадратного метра 8500 гривень. Згідно з правилами надання пільгових довгострокових кредитів Фондом було надано 20 кредитів на загальну суму 5 800 тис. грн.

Після вітальних слів провели розіграш речової лотереї для нових жителів будинку  від забудовника ТОВ «ПІК Поділлябудінвест»:  набори будівельних інструментів для ремонту  квартири.

Після традиційного перерізання  символічної стрічки щасливі новосели направились у свої квартири.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 12:37
Оновлено: 22 серпня 2017 року, 10:10
Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація