Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

20 осіб отримали ключі від квартир завдяки програмі «Доступне житло» Роздрукувати

21 серпня відбулося урочисте відкриття 10-ти поверхового 80-ти квартирного житлового будинку в місті Вінниці по вулиці Якова Гальчевського, 39. Будівництво будинку відбулося із залученням кредитних ресурсів комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», власних коштів позичальників та коштів підрядної організації ТОВ «ПІК Поділлябудінвест». Відтак, новозбудований будинок поповнився 20-ма новими щасливими власниками квартир, які отримали пільговий довгостроковий кредит від обласного фонду.

Вручити ключі та привітати із важливою подією новоспечених власників прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин та генеральний підрядник, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Промислово-інвестиційна компанія» «Поділлябудінвест» Ігор Гладков.

Кредити отримали працівники департаментів агропромислового розвитку, освіти і науки,охорони здоров’я, фінансів, соціальної політики ОДА, переселенка з Донецька, працівники КНВО «Форт».

– Програма «Доступне житло», яка фінансується через обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву – це один із необхідних напрямів роботи влади для успішної держави, –  сказав під час виступу Анатолій Олійник. – Приємно, що протягом останніх років обласний фонд на чолі із Володимиром Олексійовичем Бабошиним цілеспрямовано, послідовно робить внесок в розвиток будівництва на Вінниччині та дає можливість отримати житло.

Загальна площа житлового будинку складає 5641 м кв., вартість одного квадратного метра 8500 гривень. Згідно з правилами надання пільгових довгострокових кредитів Фондом було надано 20 кредитів на загальну суму 5 800 тис. грн.

Після вітальних слів провели розіграш речової лотереї для нових жителів будинку  від забудовника ТОВ «ПІК Поділлябудінвест»:  набори будівельних інструментів для ремонту  квартири.

Після традиційного перерізання  символічної стрічки щасливі новосели направились у свої квартири.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2017 року, 12:37
Оновлено: 22 серпня 2017 року, 10:10
Переглядів: 933

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація