Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

20 студентів отримали іменні стипендії облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

13 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулася святкова зустріч студентів вищих навчальних закладів Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради із головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком. 

Організатором цього заходу виступив обласний центр служб для сім’ї, дітей та молоді.

Присутні на заході також були заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, студенти вищих навчальних закладів Вінниччини, а також 596 мешканців Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

– Шановні студенти, бажаю, щоб всі ваші досягнення з часом дали великі плоди, щоб ви були визнані, як професіонали та отримували гідну заробітну плату, щоб залишалися в рідній Україні та розвивали її, – побажав присутнім Михайло Кременюк. 

В ході урочистої зустрічі керівники вручили подарунки 20 студентам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості та громадській діяльності.

Після чого переглянули виставу обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.

Повернутись Створено: 13 грудня 2018 року, 14:59

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація