Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

20 викладачів Вінниччини візьмуть участь в проекті «Активний вчитель з харизмою» Роздрукувати

22-23 лютого, в рамках проекту «Активний вчитель з харизмою», сертифікований тренер та фасилітатор з Польщі Яцек Єнджейчак проведе дводенний тренінг для 20 вчителів Вінниччини.

Захід відбудеться на базі КНВЗ «Вінницька академія неперервної освіти» за адресою: м. Вінниця, вул. Грушевського, 13, аудиторія №24 (2-й поверх).

Початок:  22. 02. 2019 року о 10.00.

В урочистому відкритті заходу візьмуть участь:

– Анатолій Олійник – голова Вінницької обласної Ради, голова Асоціації;

– Агнєшка Гуральська – Віце-консул Республіки Польща у Вінниці;

– Володимир Буняк – директор Департаменту світи і науки ОДА;

– Віктор Вікалюк – керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування;

– Степан Дровозюк – ректор КНВЗ «Вінницька академія безперервної освіти»;

– Яцек Єнджейчак – голова правління Фундації «Ферсо»;

– Ярослв Ващик – віце-президент Фундації «Ферсо».

Дводенний семінар  є першим етапом спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації ФЕРСО (Республіка Польща) за підтримки Маршалківської управи Лодзинського воєводства Республіки Польща, Департаменту освіти та науки облдержадміністрації, програми RITA, що фінансується спільно  Польсько-Американським Фондом Свободи та фондом «Освіта для демократії».

Проект «Активний вчитель з харизмою» спрямований на вчителів Вінницької області, незалежно від предмета викладання, під час якого учасники вчитимуться, як використовувати тренерські методики для роботи з учнями у школі. Метою проекту є озброєння вчителів компетентними тренерськими вміннями, шляхом збагачення їх майстерності,  сприяння побудові у них усвідомлення того, що успіх в галузі освіти багато в чому залежить від особистості, свідомості вчителя, його компетенції та готовності до змін, а інструментом його роботи є енергія, ентузіазм і бажання працювати. Наступним етапом реалізації проекту має стати 5-денний візит освітян до Лодзинського воєводства Республіки Польща.

Повернутись Створено: 22 лютого 2019 року, 10:17

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація