Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

2000 термохімічних грілок відправили на передову бригаді Вінницької тероборони Роздрукувати

Молодь Вінниччини допомагає бійцям на передовій. Нещодавно молоді активісти Вінниччини зібрали черговий гуманітарний вантаж для бійців підрозділів, що дислокуються на Вінниччині. А завдяки діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу понад 2000 штук термохімічних грілок вдалося відправили 120 окремій бригаді територіальної оборони ЗСУ.

Голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді Ірина Лозова розповідає, що вантаж, який зібрали молоді депутати та активісти, поїде бійцям 120 бригади територіальної оборони.

– У цьому вантажі ми передаємо термобілизну, теплий одяг, хімічні грілки, які нам забезпечив Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, продукти харчування та смаколики з територіальних громад і малюнки від дітей Вінниччини, – зазначає Ірина Лозова. – Наші військові завжди чекають на приїзд волонтерів і на приїзд своїх друзів. Найважливіше це – спілкування. Майже рік триває повномасштабна російсько-українська війна, і ми, на жаль, втрачаємо свій енергетичний ресурс, тому такі зустрічі додають позитивних емоцій та розуміння, що ми одна нація, що ми всі разом боремося за свою перемогу.

Координатор молодіжного крила Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Олександр Мельник розповідає, що з перших днів війни проактивна українська молодь стала на захист інтересів української державності.

– І сьогодні свою роботу активна молодь Вінниччини продовжує. Ми знаходимось на постійному зв'язку та допомагаємо тим, хто зараз на передовій, боронить наші кордони й нашу безпеку, – каже Олександр Мельник. – Найближчим часом відправимось до 120 ТрО. Там є молодь з нашої команди, з якою ми активно співпрацювали, організовували безліч молодіжних проєктів. Їдемо туди з гуманітарним вантажем для того, щоб підтримати нашу команду та інших хлопців. Аби хоча б частку цієї вдячності й тепла передати від молоді Вінниччини в цілому від вінничан на передову.

Житель Оратівської територіальної громади, депутат Вінницької районної ради Олександр Білецький розповів, що з перших днів повномасштабної війни в громадах сформувалися волонтерські рухи.

– По старостинських округах створені центри, де збирають таку гуманітарну допомогу, потім везуть її волонтерам, а волонтери - везуть військовим на передову, – додає Олександр. – Звідти завжди повертаються зі словами вдячності. І це допомагає людям знову допомагати, готувати, передавати й робити тільки хороші справи для наших захисників. Було приготовано багато смаколиків, продуктів харчування. Люди самі готували, пекли, смажили.

Повернутись Створено: 24 лютого 2023 року, 15:05

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація