Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

200-річчя славного сина українського народу відзначили у Вінниці Роздрукувати

Фото без опису

 9 березня на площі Театральній обласного центру відбулось  урочисте зібрання вінничан з нагоди 200-річчя від дня народження видатного українського поета, славного сина нації Тараса Григоровича Шевченка.

Фото без опису

Зі словами привітання в його честь до присутніх звернулись голова  обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та голова обласної Ради Сергій Свитко.
У вітальному слові до учасників зібрання Сергій Свитко відзначив, що постать Тараса Шевченка на всі часи є об’єднавчою для простих українців, уособленням волелюбності та незалежності нашого народу і достойне вшанування його ювілею є іспитом на зрілість для української громадськості в переломні, історично зламні часи.

Фото без опису

-Я думаю, що в жодній країні світу немає такої постаті, як Тарас Григорович. Ми повинні зробити все, щоб належним чином вшанувати його пам'ять, як геніального поета, мислителя, великого художника та апостола правди і свободи. А для цього - здійснити побудову української України. У цей складний історичний час від кожного з нас залежить доля української держави. Я вірю в те, що ми подолаємо всі труднощі, пам’ятаючи слова Тараса Григоровича Шевченка «Борітеся — поборемо!»,- акцентував голова  обласної Ради.  

Фото без опису

Організаторам музично-літературного заходу вдалося органічно поєднати мистецькі форми, адже до самого пізнього вечора  виконувалися, як поезії Тараса Шевченка, так і пісні на його вірші. З піднесенням та особливим відчуттям художнього слова читали вірші Кобзаря.

Фото без опису

Повернутись Створено: 9 березня 2014 року, 23:37

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація