Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

200-річчя славного сина українського народу відзначили у Вінниці Роздрукувати

 9 березня на площі Театральній обласного центру відбулось  урочисте зібрання вінничан з нагоди 200-річчя від дня народження видатного українського поета, славного сина нації Тараса Григоровича Шевченка.

Зі словами привітання в його честь до присутніх звернулись голова  обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та голова обласної Ради Сергій Свитко.
У вітальному слові до учасників зібрання Сергій Свитко відзначив, що постать Тараса Шевченка на всі часи є об’єднавчою для простих українців, уособленням волелюбності та незалежності нашого народу і достойне вшанування його ювілею є іспитом на зрілість для української громадськості в переломні, історично зламні часи.

-Я думаю, що в жодній країні світу немає такої постаті, як Тарас Григорович. Ми повинні зробити все, щоб належним чином вшанувати його пам'ять, як геніального поета, мислителя, великого художника та апостола правди і свободи. А для цього - здійснити побудову української України. У цей складний історичний час від кожного з нас залежить доля української держави. Я вірю в те, що ми подолаємо всі труднощі, пам’ятаючи слова Тараса Григоровича Шевченка «Борітеся — поборемо!»,- акцентував голова  обласної Ради.  

Організаторам музично-літературного заходу вдалося органічно поєднати мистецькі форми, адже до самого пізнього вечора  виконувалися, як поезії Тараса Шевченка, так і пісні на його вірші. З піднесенням та особливим відчуттям художнього слова читали вірші Кобзаря.

Повернутись Створено: 9 березня 2014 року, 23:37 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація