Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

200-річчя славного сина українського народу відзначили у Вінниці Роздрукувати

 9 березня на площі Театральній обласного центру відбулось  урочисте зібрання вінничан з нагоди 200-річчя від дня народження видатного українського поета, славного сина нації Тараса Григоровича Шевченка.

Зі словами привітання в його честь до присутніх звернулись голова  обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та голова обласної Ради Сергій Свитко.
У вітальному слові до учасників зібрання Сергій Свитко відзначив, що постать Тараса Шевченка на всі часи є об’єднавчою для простих українців, уособленням волелюбності та незалежності нашого народу і достойне вшанування його ювілею є іспитом на зрілість для української громадськості в переломні, історично зламні часи.

-Я думаю, що в жодній країні світу немає такої постаті, як Тарас Григорович. Ми повинні зробити все, щоб належним чином вшанувати його пам'ять, як геніального поета, мислителя, великого художника та апостола правди і свободи. А для цього - здійснити побудову української України. У цей складний історичний час від кожного з нас залежить доля української держави. Я вірю в те, що ми подолаємо всі труднощі, пам’ятаючи слова Тараса Григоровича Шевченка «Борітеся — поборемо!»,- акцентував голова  обласної Ради.  

Організаторам музично-літературного заходу вдалося органічно поєднати мистецькі форми, адже до самого пізнього вечора  виконувалися, як поезії Тараса Шевченка, так і пісні на його вірші. З піднесенням та особливим відчуттям художнього слова читали вірші Кобзаря.

Повернутись Створено: 9 березня 2014 року, 23:37 Переглядів: 731

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація