Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

2014 – РІК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ Роздрукувати

про це заявив Президент України, в цьому переконаний голова обласної Ради

26 грудня під час засідання Ради регіонів Президент України Віктор Янукович заявив про готовність підписати Концепцію реформи місцевого самоврядування. Для цього, зазначив Глава держави, протягом року необхідно розробити пілотні проекти та провести бюджетні експерименти.

– Я задоволений тим, що ми нарешті прийняли Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року. Далі слід забезпечити реалізацію Концепції реформування місцевого самоврядування. Звичайно, економічна ситуація не дозволяє нам проводити цю реформу швидко. Але пропоную наступний рік визначити як рік розвитку місцевого самоврядування, – сказав Віктор Янукович.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який був присутній на згаданому засіданні, вважає, що заява П резидента – це результат трьох років роботи вінницьких самоврядців на чолі з обласною Радою.

– Три роки тому ми перші і єдині в Україні почали роботу над Концепцією реформування місцевого самоврядування. І от – вона на столі у Президента і в найближчий час буде підписана. Так само згодом ми почали напрацьовувати Стратегію розвитку Вінниччини до 2020 року. І ми домоглися того, що маємо не тільки стратегічний план розвитку області, а свій план має кожна територіальна громада краю, – наголошує С.Татусяк.

Він додав, що Президент має намір державний бюджет 2014 року спрямувати в регіони.

– Президент чітко сказав, що увагу буде приділено децентралізації фінансового ресурсу. До чотирьох разів планується збільшити асигнування з держбюджету на розвиток територій. Це сприятиме розвитку самостійності територіальних громад, що відповідає принципам реформи місцевого самоврядування, – прокоментував С.Татусяк.

Щодо слів Глави держави про «пілотні проекти та бюджетні експерименти», то голова облради вкотре наголошує: Вінниччина об’єктивно готова до втілення самоврядної реформи. Адже півроку тому, на такому ж засіданні Ради регіонів Вінниччину визнано регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування. А за підсумками моніторингу Ради Європи було зроблено висновок: єдина область України, яка краще всіх готова до проведення адміністративно-територіальної реформи – Вінницька.

– Це – стимул для моїх колег не опускати руки і показник того, що ми на правильному шляху. І якщо в питанні реформування місцевого самоврядування буде підтримка держави, як оголосив Президент, впевнений нам вдасться реалізувати усі заплановані кроки, – резюмує Сергій Татусяк.

За інформацією газети «Вінниччина»

 

Повернутись Створено: 27 грудня 2013 року, 10:28 Переглядів: 2243

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація