Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

2014 – РІК МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ Роздрукувати

про це заявив Президент України, в цьому переконаний голова обласної Ради

26 грудня під час засідання Ради регіонів Президент України Віктор Янукович заявив про готовність підписати Концепцію реформи місцевого самоврядування. Для цього, зазначив Глава держави, протягом року необхідно розробити пілотні проекти та провести бюджетні експерименти.

– Я задоволений тим, що ми нарешті прийняли Державну стратегію регіонального розвитку до 2020 року. Далі слід забезпечити реалізацію Концепції реформування місцевого самоврядування. Звичайно, економічна ситуація не дозволяє нам проводити цю реформу швидко. Але пропоную наступний рік визначити як рік розвитку місцевого самоврядування, – сказав Віктор Янукович.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк, який був присутній на згаданому засіданні, вважає, що заява П резидента – це результат трьох років роботи вінницьких самоврядців на чолі з обласною Радою.

– Три роки тому ми перші і єдині в Україні почали роботу над Концепцією реформування місцевого самоврядування. І от – вона на столі у Президента і в найближчий час буде підписана. Так само згодом ми почали напрацьовувати Стратегію розвитку Вінниччини до 2020 року. І ми домоглися того, що маємо не тільки стратегічний план розвитку області, а свій план має кожна територіальна громада краю, – наголошує С.Татусяк.

Він додав, що Президент має намір державний бюджет 2014 року спрямувати в регіони.

– Президент чітко сказав, що увагу буде приділено децентралізації фінансового ресурсу. До чотирьох разів планується збільшити асигнування з держбюджету на розвиток територій. Це сприятиме розвитку самостійності територіальних громад, що відповідає принципам реформи місцевого самоврядування, – прокоментував С.Татусяк.

Щодо слів Глави держави про «пілотні проекти та бюджетні експерименти», то голова облради вкотре наголошує: Вінниччина об’єктивно готова до втілення самоврядної реформи. Адже півроку тому, на такому ж засіданні Ради регіонів Вінниччину визнано регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування. А за підсумками моніторингу Ради Європи було зроблено висновок: єдина область України, яка краще всіх готова до проведення адміністративно-територіальної реформи – Вінницька.

– Це – стимул для моїх колег не опускати руки і показник того, що ми на правильному шляху. І якщо в питанні реформування місцевого самоврядування буде підтримка держави, як оголосив Президент, впевнений нам вдасться реалізувати усі заплановані кроки, – резюмує Сергій Татусяк.

За інформацією газети «Вінниччина»

 

Повернутись Створено: 27 грудня 2013 року, 10:28 Переглядів: 1875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація