22 травня о 9.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування. 22 травня о 12.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання Конкурсної ради з проведення 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 22 травня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаціного простору. 22 травня о 14.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

  • Нову редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини затвердили зі змінами

    Понад годину у сесійній залі депутати розглядали питання щодо нової редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області. 10 із 27 районів до нього не увійшли. В цілому за нову редакцію зі змінами проголосували 46 депутатів. Згідно з рішенням про Перспективний план вилучаються для подальшого обговорення такі район ....

  • На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі JoUrney

    На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» – JoUrney (Joint Organization to Unite Rural Netvorks of Entrepreneurial Youth), який фінансується програмою європейського Союзу ERASMUS+. 4 березн ....

1. Август Віталій Анатолійович

2. Антонець Тетяна Іванівна

3. Барцьось Володимир Васильович

4. Барцьось Володимир Володимирович

5. Бень Віталій Вікторович

6. Білозір Лариса Миколаївна

7. Бородій Олексій Ігорович

8. Василишен Володимир Миколайович

9. Васильчук Олександр Володимирович

10. Вацак Геннадій Анатолійович

11. Вдовцов Михайло Михайлович

12. Вигонюк Андрій Володимирович

13. Власюк Євген Васильович

14. Волков Сергій Адієвич

15. Галушко Леонід Володимирович

16. Головашич Людмила Володимирівна

17. Гнатишен Володимир Михайлович

18. Дмитренко Жанна Віталіївна

19. Зарічанський Володимир Анатолійович

20. Звєрков Євгеній Миколайович

21. Зозуля Григорій Степанович

22. Каленич Павло Євгенійович

23. Кобець Тарас Васильович

24. Ковальов Андрій Євгенович

25. Ковальчук Анатолій Пилипович

26. Ковбасюк Олег Іванович

27. Колесник Ірина Миколаївна

28. Копачевський Микола Анатолійович

29. Копера Дмитро Васильович

30. Коровій Валерій Вікторович

31. Коров'ячук Олег Михайлович

32. Корнійчук Олександр Васильович

33. Кременюк Михайло Володимирович

34. Кривешко Сергій Сергійович

35. Крижанівський Олександр Іванович

36. Крисько Володимир Григорович

37. Крученюк Олександр Васильович

38. Куликівська Людмила Миколаївна

39. Кухаренко Іван Володимирович

40. Лановик Сергій Якович

41. Легеза Олег В’ячеславович

42. Лещенко Ігор Васильович

43. Ліцький Василь Олексійович

44. М'ясківський Ігор Михайлович

45. Мазур Геннадій Федорович

46. Мазур Юрій Михайлович

47. Масленніков Олександр Георгійович

48. Мейдич Олег Леонідович

49. Мельник Андрій Юрійович

50. Одарченко Петро Якимович

51. Олексієнко Олег Володимирович

52. Олійник Анатолій Дмитрович частина 1, частина 2

53. Побережець Олександр Олександрович

54. Повх Леонід Іванович

55. Повшедний Михайло Павлович

56. Поліщук Андрій Леонідович

57. Редько Тетяна Василівна

58. Рибак Микола Станіславович

59. Рижмань Дмитро Іванович

60. Рой Владислав Анатолійович

61. Рубанський Володимир Іванович

62. Саволюк Володимир Васильович

63. Семенюк Юрій Васильович

64. Сколотяний Василь Андрійович

65. Скрипченко Валерій Володимирович

66. Соляник Вадим Сергійович

67. Стаднік Сергій Олександрович

68. Станіславенко Людмила Анатоліївна

69. Струсевич Петро Павлович

70. Ткач Анатолій Олексійович

71. Ткачук Сергій Геннадійович

72. Фурман Олексій Юрійович

73. Фурман Тарас Юрійович

74. Хміль Ігор Вікторович

75. Хребтій Ярослав Віталійович

76. Цибульський Віктор Володимирович

77. Чаленко Дмитро Андрійович

78. Чорноокий Сергій Михайлович

79. Шимко Степан Миколайович

80. Щербаківська Людмила Михайлівна

81. Юрчишин Микола Васильович

82. Якимець Валерій Павлович

83. Яськов Микола Олексійович

84. Яремчук Юрій Якович

Створено: 4 квітня 2017 року, 09:21
Оновлено: 7 червня 2017 року, 12:58
Переглядів: 1632

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація