Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Січень

З 29 січня по 2 лютого делегація Вінницької області на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником перебуває з офіційним візитом у Ліберецькому краї Чеської Республіки. Участь у поїздці взяли голови районних рад, представники профільних департаментів облдержадміністрації, керівництво виконавчого апарату обласної Ради, головні лікарі обласних медичних закладів, представник Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

 

 31 січня в місті Сороки відбулась зустріч керівництва Сороцького району Республіки Молдова та Ямпільського району Вінницької області. Інститут розвитку та соціальних ініціатив «Вііторул» в партнерстві з Сороцькою районною радою і Ямпільською районною держадміністрацією впроваджують проект «Сільський туризм – вірний крок для стимулювання транскордонного співробітництва між Сороцьким і Ямпільським районами». Проект профінасований за кошти Європейського Союзу у рамках програми територіальної кооперації, в рамках Східного Партнерства та програми транскордонної кооперації Молдова-Україна.

Метою проекту є зміцнення потенціалу постачальників туристичних послуг та місцевих органів влади в Сороцькому і Ямпільському районах для розвитку сільського туризму за допомогою транскордонного співробітництва.

Участь в обговоренні та підписанні декларації про партнерство взяла вінницька делегація на чолі з депутатом обласної Ради, головою Ямпільської райдержадміністрації Михайлом Вдовцовим.

 

Лютий

8 лютого Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель зустрівся головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимиром Мережком. Посол Німеччини перебував на Вінниччині у рамках дводенного робочого візиту. Сторони обговорили перспективні напрями співробітництва.

Співробітник відділу промоції у Маршалковій управі Лодзинського воєводства Лукаш Швітуняк  до 10-ї річниці співпраці Вінницької області та Лодзинського воєводства привіз до нашого міста  фотовиставку «Лодзинське воєводство у фотографіях». Відкриття експозиції відбулося 9 лютого у приміщенні Вінницької академії неперервної освіти. Участь взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, радник генерального консульства  Республіки Польща у Вінниці Пшимислав Шиманські, віце-президент правління фундації «ФЕРСО» Ярослав Ващик, керівник секретаріату Вінницького обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк та ректор Вінницької Академії неперервної освіти Степан Дровозюк.

Створено: 22 лютого 2018 року, 11:51 Переглядів: 412

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація