Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

  Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

 • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

  Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

 • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

  17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

202 будинки введено в експлуатацію завдяки Регіональній програмі підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» Роздрукувати

В ході засідання 10-ої сесії депутати заслухали звіт голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимира Бабошина про хід виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 416 «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництв «Власний дім» на 2013-2016 роки».

– Вінниччина є однією з найпотужніших аграрних областей країни. Створення належних соціальних побутових умов для сільського населення є одним із актуальніших завдань подальшого соціально-економічного розвитку села, – підкреслив керівник Фонду. – Для реалізації поставленого завдання за ініціативи Вінницької обласної Ради була розроблена «Регіональна програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013 – 2016 роки», фінансування якої здійснювалося за рахунок коштів з бюджетів різних рівнів.

Володимир Бабошин поінформував, що за час реалізації зазначеної програми показники фінансування, введення житла та інженерних мереж відповідають основним запланованим параметрам. Залучення коштів бюджетів всіх рівнів на фінансування програм дало можливість:

 • надати допомогу у будівництві та введенню в експлуатацію 202 індивідуальних житлових будинків загальною площею 17,01 тис. м2;
 • придбати для сільський сімей 36 індивідуальних житлових будинків;
 • побудувати та ввести у експлуатацію 220,0 км вуличних газових мереж з газифікацією 939 сільських садиб;
 • побудувати та ввести у експлуатацію 197,2 км вуличних водопровідних мереж із водопостачанням 1308 сільських будинків.

Очільник Фонду зазначив, що ці показники підтверджують ефективність реалізації заходів Регіональної програми «Власний дім» в області, і протягом зазначеного періоду фінансування програми з державного бюджету здійснювалось тільки за рахунок спеціального фонду.

Разом з тим, Володимир Бабошин зауважив недостатній рівень фінансування програми з районних бюджетів. Відтак, за період з 2013 року по перше півріччя 2016 року районами перераховано субвенцію у сумі 8075,7 тис. грн., що становить 74,8 відсотка. Це означає, що фінансування програми за рахунок районних бюджетів потребує збільшення.

Було відзначено, що налагоджена чітка співпраця з Барським, Жмеринським, Іллінецьким, Липовецьким, Літинським, Оратівським та Тульчинським районами, які щорічно виділяють субвенцію. Продовжується позитивна співпраця Фонду з Козятинським, Тиврівським, Шаргородським районами, які щорічно збільшують обсяги фінансування програми.

Однак, Крижопільський та Чернівецький райони щорічно виділяють на ці цілі незначні обсяги коштів. Повністю відсутнє фінансування у Немирівському, Піщанському та Теплицькому районах.

У порівнянні з попередніми роками, в 2016 році зросла кількість бажаючих індивідуальних забудовників отримати кредити в обласному Фонді, що потребує збільшення обсягів фінансування Програми за рахунок коштів, як з державного, так із місцевих бюджетів.

За участю Фонду згідно програми «Власний дім» здійснюється кредитування будівництва мереж газопостачання, водо забезпечення, телефонізації сільських населених пунктів, інженерне облаштування садиб.

 

Повернутись Створено: 22 вересня 2016 року, 14:25 Переглядів: 1211

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація