Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА 8 СКЛИКАННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласна Рада оголошує про початок прийому документів для нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» до Дня Незалежності України.

Відповідно до Положення про Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» (далі – Положення), затвердженого рішенням 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року № 208 «Про встановлення Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» (зі змінами):

1. Почесна відзнака  «За заслуги  перед  Вінниччиною» є  обласною відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну і громадську діяльність.

2. Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» можуть бути нагороджені жителі Вінницької області. Особу може бути нагороджено Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» один раз.

Клопотанням про нагородження є один з таких документів, прийнятий (ухвалений) протягом останнього року до Дня Незалежності України:

  • рішення сесії районної, міської, селищної, сільської ради;
  • рішення виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради;
  • рішення колегії районної державної адміністрації;
  • рішення колегії обласної державної адміністрації;
  • рішення президії Громадської ради при Вінницькій обласній Раді;
  • рішення президії Громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації.

Кожен із зазначених подавачів має право висунення для нагородження лише однієї особи.

Одночасно з клопотанням про нагородження  подаються такі документи:

- інформація про досягнення у сферах діяльності, зазначені у пункті 1 Положення, щодо особи, яка представляється до нагородження, засвідчена підписом керівника та скріплена відповідною печаткою, а для військовослужбовця — довідка, де вказуються його бойові заслуги, засвідчена підписом командира військової частини та скріплена відповідною печаткою;

- витяг з протоколу зборів трудового колективу або організації, яка висуває особу на нагородження;

- біографічна довідка, засвідчена підписом керівника кадрової служби за основним місцем роботи для працюючих та закріплена відповідною печаткою;

- копії документів, що посвідчують нагородження відомчими відзнаками;

- копія ідентифікаційного номера фізичної особи та копія паспорту (перша сторінка).

 

Матеріали про нагородження надсилати до 06 червня 2022 року включно на адресу Вінницької обласної Ради (вул. Соборна, 70,            м. Вінниця, 21050).

 

Більш детально з Положенням про Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» можна ознайомитися на офіційному вебсайті обласної Ради за посиланням: https://vinrada.gov.ua/polozhennya.htm.

 

__________________________________

 

 

 

Створено: 27 травня 2022 року, 13:22

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація