Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

2023 рік

165. АРНАТОВСЬКИЙ Віктор Сергійович – сержант, головний сержант-командир кулеметного взводу 12 окремого стрілецького батальйону в/ч А7096, учасник бойових дій;

166. БАБІЙ Денис Олександрович (посмертно) – молодший лейтенант в/ч А4638, член Громадської ради при Вінницькій обласній Раді 8 скликання, керівник ГО «Ультрас Вінниця», лідер Вінницького обласного осередку ГО «Центурія»;

167. БЕРНАЦЬКИЙ Броніслав Петрович – єпископ-емерит Римсько-католицької парафії НЕПОРОЧНОГО ЗАЧАТТЯ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ с.Мурафа Камянець-Подільської дієцезії;

168. ВЕРИГА Володимир Васильович - командир 70 окремого полку підтримки Командуванння Сил підтримки Збройних Сил України в/ч А0853;        

169. ВЛАСІЙЧУК Дмитро Іванович – народний майстер витинанки, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, колишній викладач вищої категорії відділу образотворчого мистецтва Комунального позашкільного навчального закладу Хмільницька школа мистецтв;

170. ДІДИК Сергій Павлович – голова фермерського господарства «Агро-Дар», голова асоціації фермерів та приватних землевласників «Агро-Шаргородщина», депутат Шаргородської міської ради 8 скликання;

171. ДОРОШ Микола Никифорович – почесний освітянин Хмільницького району, відмінник освіти України, Заслужений вчитель України;

172. МУРАХОВСЬКИЙ Павло Олександрович – настоятель Релігійної організації «Релігійна громада (парафія)  Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Римсько-католицької церкви» с. Городківка;

173. ОХРІМЕНКО Олександр Вікторович - полковник, командир в/ч 3028  Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України;

174. ПРИЙМАК Юлія Валеріївна – керівник Центрального регіонального центру Координаційного Штабу з питань поводження з військовополоненими, депутат Вінницької міської ради 8 скликання;

175. РИЧКОВ Микола Леонідович – начальник відділу освіти, молоді та спорту Гайсинської міської ради, Заслужений працівник культури України;

176. САЙ-БОДНАР Сергій Іванович - головний редактор  Головної редакції проведення прес-заходів та арт-проєктів Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ»,  Заслужений журналіст України, уродженець с. Каришків Копайгородської селищної територіальної громади  Жмеринського району Вінницької області;

177. ФЕДОРЕНКО Галина Григорівна - старший інспектор відділу стратегічного планування, інвестицій та економіки Турбівської селищної ради Вінницького району Вінницької області;

178. ЧЕКУРДА Володимир Васильович – колишній директор комунальної установи «Крижопільська дитячо-юнацька спортивна школа»;

179. ШПАК Орест Григорович – митроформний протоієрей, капелан полку 3028 імені Івана Богуна Національної гвардії України, учасник антитерористичної операції.

Створено: 4 липня 2023 року, 09:43

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація