Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

21 грудня відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власті та приватизації на базі обласного комунального підприємства «Вінницякіно». Роздрукувати

21 грудня відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власті та приватизації на базі обласного комунального підприємства «Вінницякіно».  В роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська; керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад області: Василь Федоришин,  Василь Волощук, Віктор Крот, Іван Бойко; юрисконсульт Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Сергій Вишневський.

Депутати оглянули приміщення та територію, що належать підприємству, ознайомилися з роботою та основними напрямками діяльності ОКП "Вінницякіно". Підприємство здійснює контроль за функціонуванням та розвитком кіногалузі в області, а також контроль за дотриманням норм законодавства України щодо кіновидовищної діяльності всіх підприємств, організацій і приватних підприємців на території Вінницької області.

Під час засідання члени постійної комісії розглянули 14 питань, з них 6 проектів розпоряджень голови обласної Ради, 6 проектів рішень та 2 накази управління спільної комунальної власності територіальних громад області, а також прийняли рішення включити ОКП «Вінницякіно» в перелік суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад, які підлягають перевірці в першому кварталі 2016 року.

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 17:33 Переглядів: 1051

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація