Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

214 слухачів-магістрантів навчатимуться у Вінницькій академії неперервної освіти Роздрукувати

Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» цьогоріч поповнився 214 першокурсниками-магістрантами за трьома спеціальностями, зокрема, «Публічне управління та адміністрування» – 115 слухачів, «Психологія» – 49 слухачів та «Екологія» – 50 слухачів.

Із початком нового навчального року студентів навчального закладу привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк та начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий.

– Надзвичайно приємно зустрітися із вами, з тими людьми, які вирішили підвищити свій професійний рівень та відповідати статусу висококваліфікованого управлінця, – сказав у своєму вітальному слові Анатолій Олійник. –  Це надзвичайно важливе рішення, адже в умовах сучасного сьогодення без постійного розвитку, пошуку нової інформації, додаткової освіти та самоосвіти працювати важко.

Також під час виступу Анатолій Дмитрович зазначив, що публічне управління та адміністрування має відбуватися, насамперед, демократично, з урахуванням думки іншого на рівних умовах.

– Прийняття управлінських рішень мають відбуватися після дипломатичного обговорення, – сказав голова обласної Ради. – Робіть усе для того, аби кожен на своєму місці виконував обов’язки якісно та розумів персональну відповідальність. Адже тільки від нас самих залежить майбутнє нашої України, ми створюємо державу, яка зможе займати гідне місце серед найцивілізованіших та найрозвинутіших країн світу.

Також до вітальних слів доєдналися ректор Вінницької академії неперервної освіти, професор, доктор історичних наук Степан Дровозюк,  виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк та начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий.

В рамках свята колектив навчального закладу нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради.

Під час урочистостей слухачам-першокурсникам було вручено символічний ключ до знань та залікову книжку.

Представники кожної з трьох кафедр презентували присутнім свою спеціальність.

Повернутись Створено: 21 вересня 2018 року, 16:13 Переглядів: 1858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація