Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

21 сесія Роздрукувати

Порядок денний

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання чергової 21-ї сесії обласної Ради 5-го скликання

24 грудня 2008 року

ріш.

проект

Назва рішення

676. 

1.

Про завдання органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, господарюючих суб’єктів з дотримання вимог чинного законодавства щодо використання земель сільськогосподарського призначення, лісового та водного фондів.

677.             

2. 

Про хід виконання рішення 5 сесії обласної Ради 4 скликання від 17 січня 2003 року № 179 ,,Про Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2003-2010 роки”.

678.             

3. 

Про стан виконання рішення 15 сесії обласної Ради 4 скликання від 8 жовтня 2004 року № 692 ,,Про Обласну програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2004-2008 роки”.

679.             

4. 

Про внесення змін до Програми створення обласного страхового фонду документації на період з 2005 по 2009 рік, затвердженої рішенням 22 сесії обласної Ради 4-го скликання від 21 липня 2005 року № 854.

680.             

5. 

Про внесення змін і доповнень до рішення 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року № 174 ,,Про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2007-2011 роки”.

681.             

6. 

Про Комплексну програму створення та розвитку геоінформаційної системи управління та містобудівного кадастру Вінницької області до 2015 року.

682.             

7. 

Про завдання органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади щодо збільшення площ природно-заповідного фонду, збереження і відтворення ландшафтних парків області.

683.             

8. 

Про перелік заходів з охорони земель для фінансування з обласного фонду на 2009 рік.

684.             

9. 

Про внесення змін до рішення 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року № 452 ,,Про обласний бюджет на 2008 рік” згідно із розпорядженнями голови обласної державної адміністрації.

685.             

10. 

Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2008 року.

686.             

11. 

 Про встановлення стипендій облдержадміністрації та обласної Ради учням професійно-технічних навчальних закладів, студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

687.             

12. 

Про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 5 скликання від 25 жовтня 2007 року № 371 ,,Про встановлення персональних (іменних) стипендій облдержадміністрації та обласної Ради студентам вищих навчальних закладів, які гідно представляють Україну, навчаючись за кордоном”.

ПИТАННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

688.             

13. 

 Про перейменування Брацлавської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.

689.             

14. 

Про перейменування Тульчинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, Вінницької обласної Ради.

690.             

15. 

Про перейменування  Вінницького обласного комунального підприємства ,,Аеропорт Вінниця”.

691.             

16. 

Про внесення змін до Статуту обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ,,Віноблагроліс”.

692.             

17. 

Про затвердження Статуту обласного комунального закладу ,,Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушення психіки”, викладеного у новій редакції.

693.             

18. 

Про затвердження Статуту Вінницького обласного паталогоанатомічного бюро, викладеного у новій редакції.

694.             

19. 

Про внесення  доповнень до рішення  10 сесії обласної Ради 5 скликання  від 28 березня 2007 року № 251 „Про перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, що підлягають приватизації в 2007 році” (зі змінами та доповненнями).

695.             

20. 

Про вдосконалення Порядку передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

696.             

21. 

Про реорганізацію комунального  підприємства ,,Спорткомплекс ,,Здоров’я”.

697.             

22. 

Про надання дозволу Вінницькому обласному центру післядипломної освіти медичних працівників на проведення капітального ремонту.

698.             

23. 

Про проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада.

699.             

24. 

Про консервацію споруди обороту промивних вод водопровідної насосної станції ,,П’ятничани”, що знаходиться на балансі Вінницького обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства ,,Вінницяводоканал”.

700.             

25. 

Про заборгованість з орендної плати та комунальних послуг комунального підприємства ,,Редакція газети ,,Подолія”.

701.             

26. 

Про виділення коштів.

702.             

27. 

Про звільнення багатодітної родини Буренків від сплати податку з доходів фізичних осіб з доходу, отриманого у вигляді благодійної допомоги.

703.             

28. 

Про звільнення від сплати земельного податку з юридичних осіб управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

704.             

29. 

Про списання безнадійної заборгованості дебіторів перед Регіональним фондом підтримки підприємництва по Вінницькій області та внесення змін до Статуту Регіонального фонду підтримки підприємництва по Вінницькій області.

705.             

30. 

Про перелік об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, що підлягають приватизації в 2009 році.

ДОПОВНЕННЯ

ПРИЙНЯТТЯ, ПЕРЕДАЧА, ПРОДАЖ МАЙНА

706.               

31. 

Про прийняття котельні, розташованої в с. Кашперівка Козятинського району, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

707.               

32. 

Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Вінниці.

708.               

33. 

Про передачу майна.  ДОПОВНЕННЯ

709.               

34. 

Про передачу майна, що знаходиться в оперативному управлінні комунальної організації ,,Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області”.

710.               

35. 

Про продаж майна.

711.               

36. 

Про повторний  продаж об’єкта на аукціоні.

712.               

37. 

Про продаж майна, закріпленого за комунальною організацією ,,Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву”.

ОРЕНДА, СПИСАННЯ

713.               

38. 

Про погодження договорів та додаткових угод до договорів оренди приміщень, орендодавцем яких виступає управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

714.               

39. 

Про здачу приміщень в оренду.               ДОПОВНЕННЯ

715.               

40. 

Про орендні ставки

716.               

41. 

Про списання майна.                             ДОПОВНЕННЯ

717.               

42. 

Про зняття з контролю рішень обласної Ради

718.               

43. 

Про розпорядження голови обласної Ради.    ДОПОВНЕННЯ    

ГІРНИЧІ ВІДВОДИ

719.               

44. 

Про погодження клопотання Північного державного регіонального геологічного підприємства ,,Північгеологія” щодо надання спеціального дозволу на геологічне вивчення (пошук) проявів силексу, виявлення родовищ, визначення доцільності їх подальшого вивчення в межах Вінницької області.

720.               

45. 

Про надання Оратівському дочірньому підприємству приватного виробничого комерційного підприємства ,,Укрпостач” гірничого відводу на промислову розробку Староживотівського родовища гранітів та мігматитів.

721.               

46. 

Про надання закритому акціонерному товариству ,,Керамічні будівельні матеріали” гірничого відводу на промислову розробку Вербського родовища цегельної сировини.

722.               

47. 

Про погодження клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ,,Моноліт-ВВ” щодо надання спеціального дозволу на промислову розробку Русавського родовища пісковиків.

723.               

48. 

Про надання приватному підприємству ,,Губницький завод будівельних матеріалів” гірничого відводу на промислову розробку Губницького родовища цегельної сировини.

724.               

49. 

Про надання фізичній особі – підприємцю Ангелову Демісу Анастасовичу гірничого відводу на промислову розробку Воронянського родовища гранітів.

725.               

50. 

Про надання відкритому акціонерному товариству ,,Сільськогосподарське акціонерне товариство відкритого типу по вирощуванню насіння цукрових буряків ,,Турбівське” гірничого відводу на промислову розробку Дружнівського родовища цегельної сировини.

726.               

51. 

Про клопотання щодо нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України Цокур Л.П.

727.               

52. 

Про внесення змін до Регламенту обласної Ради 5 скликання

728.               

53. 

Про план роботи обласної Ради 5 скликання на 2009 рік

729.               

54. 

Про Етичний кодекс посадових осіб місцевого самоврядування – працівників виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

730.               

55. 

Про звернення депутата обласної Ради Козловської С.І.

Додатково внесені питання на засіданні президії обласної Ради

скликання 22 грудня 2008 року

731.               

56. 

Про Регіональну програму розвитку малого підприємництва у Вінницькій області на 2009-2010 роки

732.               

57. 

Про внесення доповнення до рішення 16 сесії обласної Ради 5 скликання від 19 березня 2008 року № 513 ,,Про Обласну програму розвитку культури та духовного відродження  на період до 2010 року”.

733.               

58. 

Про надання Державному підприємству ,,Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України” (для Ладижинського кар’єроуправління) гірничого відводу на промислову розробку ділянки Степок Ладижинського родовища гранітоїдів.     

734.               

59. 

Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 5 скликання з приводу ситуації, що склалася в агропромисловому комплексі області.

735.               

60.

Про фінансування у 2008 році заходів з виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Вінницької області на 2004-2010 роки, затвердженої рішенням 15 сесії обласної Ради 4 скликання від 8 жовтня 2004 року № 686.

Створено: 12 січня 2009 року, 12:36 Переглядів: 1608

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація