Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

22 питання розглянули депутати на засіданні постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Роздрукувати

14 квітня під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у засіданні взяв перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.  

Члени постійної комісії заслухали та взяли до відома інформацію начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Сергія Кушніра щодо проєкту рішення про безоплатну передачу спеціалізованого автомобіля Renault Duster Павлівській амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Калинівської громади. Депутати внесли технічні правки й рекомендували доопрацьований проєкт рішення внести до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

Депутати також погодили доопрацьований проєкт рішення про передачу майна комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», зокрема, Калинівській та Ямпільській громадам - обладнання для забезпечення роботи котелень.

Крім того, депутати підтримали рішення про передачу твердопаливного Северинівській сільській раді; твердопаливного котла та магнітогідродинамічного резонатора –Яришівській сільській раді.

Комісія також погодила операційний план діяльності комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» на період 2022 – 2024 років. 

На засіданні постійної комісії депутати погодили доопрацьований зі змінами та доповненнями проєкт рішення «Про приватизацію майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області» та рекомендували внести його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

За словами першого заступника голови обласної Ради Володимира Кістіона, питання щодо приватизації  майна нині є дуже важливим, адже ефективна приватизація – це додаткові надходження до обласного бюджету, які надзвичайно потрібні в період воєнного часу.

- Раніше органом приватизації виступав Фонд державного майна, але основна його увага була сфокусована на використанні майна державної форми власності, а не майна спільної комунальної власності громад,  - пояснює Володимир Кістіон. – Тепер управлінням спільної комунальної власності територіальних громад області з залученням депутатського корпусу напрацьований новий механізм проведення малої приватизації комунального майна. Принципи не змінилися, змінився тільки орган, який буде відповідати за результат. Процедуру патронатної служби буде виконувати  управління спільної комунальної власності. Переконаний, такий механізм обов`язково дасть позитивний результат – додаткові надходження до обласного бюджету. А це – зарплати вчителів, лікарів, це – питання розвитку наших установ.

У ході засідання комісія погодила доопрацьований проєкт рішення щодо надання згоди на проведення будівельних робіт, а саме  -  реставрації головного корпусу пам’ятки містобудування та архітектури державного значення «Палац» у місті Тульчин.

Депутатами також був підтриманий  доопрацьований проєкт рішення про надання згоди на проведення будівельних робіт - капітальний ремонт (із заміною) пасажирських і вантажопасажирських ліфтів Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.  

Загалом постійна  комісія розглянула 22 питання порядку денного. Більшість із них стосувалася оренди приміщень, передачі,  приймання та списання майна.

 

Повернутись Створено: 14 квітня 2022 року, 14:47

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація