Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

22 питання розглянули депутати на засіданні постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури Роздрукувати

10 лютого під головуванням Андрія Ковальова відбулося засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Участь у засіданні взяв перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.  

Члени постійної комісії заслухали та взяли до відома інформацію начальника управління з питань майнових та орендних відносин, будівництва, інфраструктури, ЖКГ виконавчого апарату обласної Ради Василя Броварника про напрацювання робочої групи з підготовки Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища. Комісія вирішила звернутися до голови обласної Ради з пропозицією внести до порядку денного чергової сесії проєкт рішення про затвердження цього Положення.

За словами першого заступника голови обласної Ради Володимира Кістіона, в новій редакції Положення чітко визначені повноваження всіх гілок влади в процесі подачі, відбору та затвердження природоохоронних заходів, що фінансуються коштом обласного фонду охорони навколишнього середовища.

- Кінцеві рішення про розподіл екологічного фонду ухвалюються обласною Радою за поданням обласної державної адміністрації, - зазначив Володимир Кістіон. – Вважаю, що органи місцевого самоврядування не повинні бути осторонь екологічних питань, а бути максимально дотичними до них. Бо це та гілка влади, яка найближча до жителів і добре знає проблеми, в тому числі й екологічні, на тій чи іншій території. Переконаний, якщо на сесії депутатський корпус затвердить нове Положення  про фонд охорони навколишнього природного середовища, то визначений цим рішенням симбіоз гілок влад дасть максимально ефективні результати.

Постійна комісія погодила доопрацьований проєкт рішення «Про передачу спеціалізованих легкових автомобілів до комунальної власності інших територіальних громад». Йдеться про безоплатну передачу транспортних засобів, що знаходяться в оперативному управлінні КНП «Авторемонтна база закладів охорони здоров`я Вінницької обласної Ради» та є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до комунальної власності шести громад, ради яких ухвалили на сесіях рішення про прийняття автомобілів у комунальну власність. Так, спецавтомобілі мають бути передані:

-      Яришівській сільській громаді (для Юрківецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства);

-      Северинівській сільській громаді (для Северинівської лікарської амбулаторії, структурного підрозділу Чернятинської головної амбулаторії загальної практики сімейної медицини);

-      Барській міській територіальній громаді – 2 автомобілі (для Барської та Ялтушівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини);

-      Лука-Мелешківській територіальній громаді (для Лука-Мелешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини);

-      Чечельницькій селищній територіальній громаді – 2 автомобілі (для Чечельницького центру первинної медико-санітарної допомоги);

-      Ямпільській міській територіальній громаді – 2 автомобілі (для Гонорівської та Петрашівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини).

На засіданні постійної комісії керівниця планово-економічного відділу комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Ірина Грубар оприлюднила звернення підприємства щодо встановлення коригованих тарифів у зв`язку зі зростанням вартості альтернативного палива.  Депутати вирішили взяти інформацію взяти до відома та звернутися до голови обласної Ради щодо внесення до порядку денного чергової сесії проєкту рішення «Про встановлення коригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго» та його дочірнім підприємством».

Члени комісії заслухали звіти начальниці управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації Марії Зонової про виконання Регіональних програм «Власний дім» і будівництва (придбання) доступного житла, а також розглянули проєкти рішень про ці програми на 2022-2027 роки.  Депутати вирішили взяти інформацію до відома; внести технічні правки,  погодити доопрацьовані проєкти рішень і рекомендувати внести їх до порядку денного чергової сесії із заслуховуванням на наступному засіданні постійної комісії.  

Загалом, постійна  комісія розглянула 22 питання порядку денного. Більшість із них стосувалася оренди приміщень, передачі, приймання та списання майна.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.
 

Повернутись Створено: 10 лютого 2022 року, 16:08

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація