Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

23 головним лікарям вручили контракти Роздрукувати

Згідно з рішенням обласної Ради переукладено контракти із 23-ма керівниками обласних комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. 24 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник урочисто вручив контракти головним лікарям медичних закладів. На заході була присутня директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

– Сьогодні тривають серйозні дискусії стосовно реформування бюджетних медичних закладів, комунальних неприбуткових підприємств, вже є законопроект та днями має бути прийнято рішення із впровадження медичної реформи, – зауважив Анатолій Дмитрович. 

Виступаючи, голова обласної Ради зауважив, що зміни, які відбудуться у випадку прийняття законопроекту, мають проходити цивілізовано та в нормативно-правових рамках.

– Ми пройшли шлях із переукладання контрактів, який відповідає демократичним принципам, - сказав Анатолій Олійник. – Він не зменшив ваші трудові права, було враховано і думку Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Незважаючи на різні думки, ми підійшли до цієї справи з честю.   

Людмила Грабович від себе та від імені всіх головних лікарів подякувала голові обласної Ради Анатолію Олійнику і голові облдержадміністрації Валерію Коровію за підтримку.

– Дійсно, ми дотрималися всіх вимог, які передбачені регламентом, – сказала Людмила Грабович. – Завдяки чітко поставленим завданням, ми виконали його швидко, цивілізовано  та в рамках правового поля.

Повернутись Створено: 24 травня 2017 року, 15:29 Переглядів: 1267

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація