Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

23 головним лікарям вручили контракти Роздрукувати

Згідно з рішенням обласної Ради переукладено контракти із 23-ма керівниками обласних комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. 24 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник урочисто вручив контракти головним лікарям медичних закладів. На заході була присутня директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

– Сьогодні тривають серйозні дискусії стосовно реформування бюджетних медичних закладів, комунальних неприбуткових підприємств, вже є законопроект та днями має бути прийнято рішення із впровадження медичної реформи, – зауважив Анатолій Дмитрович. 

Виступаючи, голова обласної Ради зауважив, що зміни, які відбудуться у випадку прийняття законопроекту, мають проходити цивілізовано та в нормативно-правових рамках.

– Ми пройшли шлях із переукладання контрактів, який відповідає демократичним принципам, - сказав Анатолій Олійник. – Він не зменшив ваші трудові права, було враховано і думку Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Незважаючи на різні думки, ми підійшли до цієї справи з честю.   

Людмила Грабович від себе та від імені всіх головних лікарів подякувала голові обласної Ради Анатолію Олійнику і голові облдержадміністрації Валерію Коровію за підтримку.

– Дійсно, ми дотрималися всіх вимог, які передбачені регламентом, – сказала Людмила Грабович. – Завдяки чітко поставленим завданням, ми виконали його швидко, цивілізовано  та в рамках правового поля.

Повернутись Створено: 24 травня 2017 року, 15:29 Переглядів: 1154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація