Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

23 головним лікарям вручили контракти Роздрукувати

Згідно з рішенням обласної Ради переукладено контракти із 23-ма керівниками обласних комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. 24 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник урочисто вручив контракти головним лікарям медичних закладів. На заході була присутня директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

– Сьогодні тривають серйозні дискусії стосовно реформування бюджетних медичних закладів, комунальних неприбуткових підприємств, вже є законопроект та днями має бути прийнято рішення із впровадження медичної реформи, – зауважив Анатолій Дмитрович. 

Виступаючи, голова обласної Ради зауважив, що зміни, які відбудуться у випадку прийняття законопроекту, мають проходити цивілізовано та в нормативно-правових рамках.

– Ми пройшли шлях із переукладання контрактів, який відповідає демократичним принципам, - сказав Анатолій Олійник. – Він не зменшив ваші трудові права, було враховано і думку Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Незважаючи на різні думки, ми підійшли до цієї справи з честю.   

Людмила Грабович від себе та від імені всіх головних лікарів подякувала голові обласної Ради Анатолію Олійнику і голові облдержадміністрації Валерію Коровію за підтримку.

– Дійсно, ми дотрималися всіх вимог, які передбачені регламентом, – сказала Людмила Грабович. – Завдяки чітко поставленим завданням, ми виконали його швидко, цивілізовано  та в рамках правового поля.

Повернутись Створено: 24 травня 2017 року, 15:29 Переглядів: 1187

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація