Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

23 головним лікарям вручили контракти Роздрукувати

Згідно з рішенням обласної Ради переукладено контракти із 23-ма керівниками обласних комунальних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. 24 травня голова обласної Ради Анатолій Олійник урочисто вручив контракти головним лікарям медичних закладів. На заході була присутня директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович.

– Сьогодні тривають серйозні дискусії стосовно реформування бюджетних медичних закладів, комунальних неприбуткових підприємств, вже є законопроект та днями має бути прийнято рішення із впровадження медичної реформи, – зауважив Анатолій Дмитрович. 

Виступаючи, голова обласної Ради зауважив, що зміни, які відбудуться у випадку прийняття законопроекту, мають проходити цивілізовано та в нормативно-правових рамках.

– Ми пройшли шлях із переукладання контрактів, який відповідає демократичним принципам, - сказав Анатолій Олійник. – Він не зменшив ваші трудові права, було враховано і думку Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Незважаючи на різні думки, ми підійшли до цієї справи з честю.   

Людмила Грабович від себе та від імені всіх головних лікарів подякувала голові обласної Ради Анатолію Олійнику і голові облдержадміністрації Валерію Коровію за підтримку.

– Дійсно, ми дотрималися всіх вимог, які передбачені регламентом, – сказала Людмила Грабович. – Завдяки чітко поставленим завданням, ми виконали його швидко, цивілізовано  та в рамках правового поля.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 24 травня 2017 року, 15:29

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація