Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

23 проєкти інститутів громадянського суспільства Вінниччини профінансують з обласного бюджету на 1 млн грн Роздрукувати

На виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2018 року № 720 щорічно проводиться конкурс проєктів громадських організацій. Відповідно до вищезазначеної програми обласної Ради, бюджет конкурсу у 2020 році становить 1 млн грн.

У 2019 році переможцями конкурсу стали 25 проєктів інститутів громадянського суспільства Вінниччини, які отримали співфінансування коштом обласного бюджету на суму 1 млн грн.

Ці проєкти соціально-економічного, культурного та інклюзивного спрямування. Окрім того, тематика проєктів пов’язана з краєзнавчою роботою та створенням культурного продукту, сприянням розвитку електронного урядування, створенням інклюзивного середовища у Вінницькій області, профілактикою цукрового діабету в дітей та дорослих, професіоналізацією освіти вінничан, збереженням історичної пам'яті про місцеві персоналії та події, допомогою учасникам АТО/ООС.

У рамках конкурсу надано співфінансування низки міських та обласних фестивалів та конкурсів, зокрема МіжНародному ВІННИЦіЯнському фестивалю комедійного та пародійного кіно, книжковому фестивалю «VinBookFest», Міжнародному фестивалю «Гей, Соколи!», а також Міжнародному конкурсу духової музики «Vin Venti».

Інститути громадянського суспільства Вінниччини цьогоріч презентували конкурсній комісії низку інноваційних програм, зокрема, проєкти спрямовані на сприяння розвитку молодіжного підприємництва, розробку спеціалізованої платформи для покращення діяльності громадських об’єднань, протидію насильству у закладах освіти, розвиток засобів масової інформації Вінницької області та поліпшення інформаційної політики загалом через вивчення та запровадження західноєвропейського досвіду, популяризацію читання та творів місцевих авторів, розвиток духової музики, створення пересувної фотовиставки та науково-популярних документальних фільмів, розвиток інструментів електронної демократії на Вінниччині та багато інших, не менш актуальних. Переможцями стали 23 проєкти, які протягом року співфінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 5 серпня 2020 року, 14:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація