Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

24 чергова сесія обласної ради 7 скликання розпочала свою роботу Роздрукувати

У залі засідань зареєструвалось 64 депутатів з 84 загального складу. Перед початком засідання голова обласної Ради сповістив, що 14 серпня на 45 році життя, після тривалої хвороби зупинилося серце депутата обласної Ради 7 скликання, заступника голови постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Ігоря М’ясківського. Пам’ять колеги, депутата Ігоря Михайловича вшанували хвилиною мовчання.

У роботі чергової сесії взяли участь народний депутат України Іван Спориш, а також заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, керівник апарату Апеляційний суд Вінницької області сергій Климчіук та в.о. керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук

В секретаріат були обрані від ВО «Батьківщина» Геннадій Мазур, від об’єднання «Самопоміч» Сергій Стаднік та  від Українського об’єднання патріотів «Укроп» Володимир Рубанський.

Під час реєстрації всім депутатам були роздані для вивчення та використання в депутатській діяльності останні редакції законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад»,  «Про запобігання корупції», а  також  Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями. Також Анатолій Олійник нагадав  депутатам на необхідність дотримання під час голосування вимог Закону України «Про запобігання корупції», в тому числі в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова обласної Ради поінформував про кадрові зміни, які відбулись в області. З 7 липня, за результатами проведеного конкурсу, директором Агенції регіонального розвитку Вінницької області, із випробувальним терміном шість місяців, призначено Наталію Валентинівну Гижко.

Депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової 24 сесії обласної Ради 7 скликання. Було включено 61  питання та питання «Різне». Після голосування одне питання було виключено з порядку денного.

Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн http://www.vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 11:32 Переглядів: 542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація