Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

24 чергова сесія обласної ради 7 скликання розпочала свою роботу Роздрукувати

У залі засідань зареєструвалось 64 депутатів з 84 загального складу. Перед початком засідання голова обласної Ради сповістив, що 14 серпня на 45 році життя, після тривалої хвороби зупинилося серце депутата обласної Ради 7 скликання, заступника голови постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Ігоря М’ясківського. Пам’ять колеги, депутата Ігоря Михайловича вшанували хвилиною мовчання.

У роботі чергової сесії взяли участь народний депутат України Іван Спориш, а також заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, керівник апарату Апеляційний суд Вінницької області сергій Климчіук та в.о. керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук

В секретаріат були обрані від ВО «Батьківщина» Геннадій Мазур, від об’єднання «Самопоміч» Сергій Стаднік та  від Українського об’єднання патріотів «Укроп» Володимир Рубанський.

Під час реєстрації всім депутатам були роздані для вивчення та використання в депутатській діяльності останні редакції законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад»,  «Про запобігання корупції», а  також  Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями. Також Анатолій Олійник нагадав  депутатам на необхідність дотримання під час голосування вимог Закону України «Про запобігання корупції», в тому числі в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова обласної Ради поінформував про кадрові зміни, які відбулись в області. З 7 липня, за результатами проведеного конкурсу, директором Агенції регіонального розвитку Вінницької області, із випробувальним терміном шість місяців, призначено Наталію Валентинівну Гижко.

Депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової 24 сесії обласної Ради 7 скликання. Було включено 61  питання та питання «Різне». Після голосування одне питання було виключено з порядку денного.

Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн http://www.vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 11:32 Переглядів: 580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація