Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

24 чергова сесія обласної ради 7 скликання розпочала свою роботу Роздрукувати

У залі засідань зареєструвалось 64 депутатів з 84 загального складу. Перед початком засідання голова обласної Ради сповістив, що 14 серпня на 45 році життя, після тривалої хвороби зупинилося серце депутата обласної Ради 7 скликання, заступника голови постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Ігоря М’ясківського. Пам’ять колеги, депутата Ігоря Михайловича вшанували хвилиною мовчання.

У роботі чергової сесії взяли участь народний депутат України Іван Спориш, а також заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, керівник апарату Апеляційний суд Вінницької області сергій Климчіук та в.о. керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук

В секретаріат були обрані від ВО «Батьківщина» Геннадій Мазур, від об’єднання «Самопоміч» Сергій Стаднік та  від Українського об’єднання патріотів «Укроп» Володимир Рубанський.

Під час реєстрації всім депутатам були роздані для вивчення та використання в депутатській діяльності останні редакції законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад»,  «Про запобігання корупції», а  також  Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання зі змінами та доповненнями. Також Анатолій Олійник нагадав  депутатам на необхідність дотримання під час голосування вимог Закону України «Про запобігання корупції», в тому числі в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова обласної Ради поінформував про кадрові зміни, які відбулись в області. З 7 липня, за результатами проведеного конкурсу, директором Агенції регіонального розвитку Вінницької області, із випробувальним терміном шість місяців, призначено Наталію Валентинівну Гижко.

Депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової 24 сесії обласної Ради 7 скликання. Було включено 61  питання та питання «Різне». Після голосування одне питання було виключено з порядку денного.

Робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі он-лайн http://www.vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 11:32 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація