Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

24 дитини з сільських та селищних рад області побували на екскурсії у Вінниці Роздрукувати

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування організовує екскурсії до міста  Вінниці для дітей працівників сільських та селищних рад області. Відвідати цікаві історичні та культурні локації міста мають змогу школярі з найактивніших громад - членів ВОАОМС, а саме з   Хмільницького, Калинівського, Тростянецького та Липовецького районів.

1 серпня  Вінниця приймала 24 юних гостя з Хмільниччини. Знайомство з містом у дітей почалося з екскурсійного трамваю «Везунчик», де вони отримали пам’ятні подарунки та сувеніри від Асоціації. Побували у трамвайному депо, де їм провели екскурсію

Також юні гості побували у вінницькому «Подільському зоопарку». Діти не тільки побачили багато тварин, але й дізнатися про них цікаву інформацію. Екскурсія була надзвичайно пізнавальною.

Не менш цікавою виявилась екскурсія до Вінницького музею зброї. Тут школярі оглянули композиції музею, ознайомилися з історією  кожного виставкового експонату, де поласували смачною солдатською кашею.

- Такі подорожі розширюють кругозір школярів, розвивають інтерес до навколишнього середовища та сприяють всебічному розвитку особистості, говорить  керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк. - Це лише початок, і подібні поїздки чекають на дітей із інших населених пунктів області.

Повернутись Створено: 2 серпня 2017 року, 14:25 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація