Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

2,4 млн грн з обласного бюджету передбачено на підтримку підприємців-початківців Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко та начальниця управління виконавчого апарату Єлизавета Савчук взяли участь у роботі конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи). Виконавчий адміністратор конкурсу – ГО «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна».

Під час розгляду бізнес-планів члени комісії звертали увагу на оригінальність та реалістичність ідеї, наявність фінансово-економічного обґрунтування, обсяг прибутку та рентабельність виробництва (надання послуг), кількість робочих місць, які планується створити, рівень середньомісячної заробітної плати працівників, обсяг надходжень до бюджету від сплати податків.

– Відповідно до Положення про конкурс, кожен охочий міг подати свої пропозиції для відкриття чи розширення своєї бізнес-справи. Конкурсна комісія заслухала учасників, які подали свої проєкти та бізнес-ідеї і, відповідно, визначила переможців. За умовами конкурсу кожен учасник може виграти від 50 до 150 тис. грн на реалізацію проєкту, – пояснює заступник голови обласної Ради, член конкурсної комісії Дмитро Чаленко. – Вирощування зелені, відкриття пекарні, запуск деревообробного виробництва, – чимало поданих бізнес-ідей дійсно  спрацюють. До речі, подавати заявки, могли й ті, хто ще не зареєстрований як фізична особа-підприємець. Цей конкурс – один із механізмів легалізації підприємницької діяльності, де люди офіційно працюють, а підприємець сплачує податки. Фінансова підтримка стартапів здійснюється в рамках обласної програми. Цьогоріч на реалізацію бізнес-ідей передбачено на 1 млн грн більше ніж минулого року.

У 2021 році з обласного бюджету на фінансову підтримку бізнес-планів для підприємців-початківців передбачено 2,4 млн грн. Підтримка надається в рамках реалізації Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки. для участі в конкурсі надійшло 117 онлайн-заявок. Конкурсна комісія розглянула 62 бізнес-плани з повним комплектом документів. Результати конкурсного відбору незабаром будуть оголошені.

Довідково. У 2020 році з обласного бюджету на фінансову підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва було виділено 1,77 млн грн, із яких: 1,4 млн грн – підприємцям-початківцям (стартапи).

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 3 вересня 2021 року, 09:30

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація