Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

24 вересня депутати облради збираються на останню чергову сесію цього скликання Роздрукувати

16 з 29-ти членів президії сьогодні, 21 вересня, зібралися для погодження проєкту порядку денного чергової 45 сесії обласної Ради. Голова обласної Ради Анатолій Олійник на початку засідання коротко підсумував роботу депутатського корпусу 7 скликання:

– Без перебільшення, депутати цього скликання працювали активно, конструктивно, а головне – результативно для розвитку Вінниччини, – прокоментував Анатолій Олійник. – Чергову 45 сесію зі свого боку обіцяю провести на високому організаційному рівні, дотримуючись усіх епідеміологічних вимог та карантинних обмежень.

Під час обговорення порядку денного чергової сесії обласної Ради, до якого було внесено 41 питання, свої пропозиції внесли Геннадій Мазур, Людмила Щербаківська, Людмила Станіславенко та Тарас Кобець. Тож, члени президії зняли з розгляду перше питання про інформацію прокурора Вінницької області. Першим до розгляду буде запропоновано звіт постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики. До об’єднаного питання про затвердження, внесення змін та хід виконання обласних програм включити ще три пункти.

Прийнято рішення також про перенесення 12 питання порядку денного чергової сесії на 11, відповідно 11 розглядатиметься на сесії під номером 12. До питання 21 про передачу-приймання майна включити пункт «Про передачу автомобіля ЗІЛ-131 з КНП «Фтизіатрія» на «Могилів-Подільський райагроліс».

Доповнили також і питання 22 про питання діяльності об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області двома пунктами. Зокрема, про внесення змін до проєкту рішення «Про Вінницький обласний краєзнавчий музей» №54 від 27 серпня 2020 року за №54 щодо Вороновицького відокремленого підрозділу» та Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області єдиного майнового комплексу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область.

Після обговорення та внесення відповідних пропозицій під час президії депутати зняли з розгляду питання порядку денного під номерами 28, 31, 33, 34, 36, 37, 38 та 40.  Відтак, члени президії затвердили 34 питання чергової 45 сесії обласної Ради 7 скликання. В цілому порядок денний у такому вигляді підтримали присутні депутати обласної Ради.

В «Різному» депутати узгодили організаційні питання щодо проведення чергової сесії в межах карантинних заходів, у зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що усі зміни до програм та статути комунальних підприємств будуть надіслані депутатам в електронному вигляді.

Таким чином, пленарне засідання чергової 45 сесії обласної Ради 7 скликання відбудеться 24 вересня 2020 року о 10.00 годині  в приміщенні обласної Ради з дотриманням встановлених правил і  норм щодо карантину, фізичної дистанції між учасниками засідання та використанням відповідних засобів індивідуального захисту. Також відбуватиметься пряма трансляція пленарного засідання  на офіційному вебсайті обласної Ради за посиланням: https://vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 вересня 2020 року, 15:09
Оновлено: 21 вересня 2020 року, 15:21
Переглядів: 598

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація