Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

25 березня 2016 року відбулося останнє в першому кварталі засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм. Роздрукувати

В роботі комісії взяли участь заступник головного лікаря з медичної частини обласного онкологічного диспансеру Володимир Клибанівський, головний редактор обласного комунального підприємства – редакції газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина» Анастасія Трошкова, заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба, заступник директора департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Віктор Стебло.

На засіданні було розглянуто 9 питань, що стосуються соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Зокрема обговорили питання про реформування друкованого засобу масової інформації «Вінниччина» та редакції Обласного комунального підприємства – редакції газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина», засновником якої є Вінницька обласна Рада. Членами комісії також було підтримане питання щодо закупівлі нового джерела існуючого випромінювання для апарату дистанційної гамма–терапії.

Головним питанням порядку денного був розгляд проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік». Як зазначив голова комісії Геннадій Мазур, прийняття даного розпорядження надасть можливість установам та закладам обласного рівня вчасно і в повному обсязі вирішувати поточні завдання. Зокрема варто відзначити наступні видатки:

- 643 тис. грн. для забезпечення виплати заробітної плати у відділковій лікарні станції Козятин;

- 310 тис. грн. на виконання заходів програми «Власний дім»;

- 350 тис. грн. на реалізацію заходів «Комплексної оборонно - правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємовідповідальність влади та громад».

З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм можна ознайомитися на офіційному сайті Вінницької обласної Ради.

Повернутись Створено: 25 березня 2016 року, 17:11 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація