Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

256 дітей та молоді займаються в дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Сагаєва Роздрукувати

Після ознайомлення з роботою спортивного клубу «РЯБА GYM» члени Координаційної ради з питань місцевого самоврядування відвідали спортивний комплекс Ладижинської ТЕС, в якому знаходиться дитячо-юнацька спортивна школа імені Івана Сагаєва.

Як повідомив директор закладу Олександр Жарун, у напівпідвальному приміщенні закладу розташована борцівська зала, де діти займаються боротьбою самбо. У березні 2018 року школі виповнилося 45 років – це  єдина в Україні одновидова школа боротьби самбо. Створив її Іван Сагаєв. В ній виховано 28 майстрів спорту України і Радянського Союзу та 342 кандидати в майстри спорту з боротьби самбо та дзюдо, 92 чемпіони України, з них – 15 багаторазових, 15 призерів чемпіонатів Європи, 9 призерів чемпіонатів світу, 6 призерів чемпіонатів Радянського Союзу.

Наразі тут займається 256 молодих спортсменів. Згідно зі статутом, школа заснована профспілкою Ладижинської ТЕС та обласною організацією ФСТ «Україна». Але вже третій рік поспіль,  за ініціативи міського голови Валерія Коломєйцева, з міського бюджету виділяються кошти на зарплату, навчально-тренувальну роботу та придбання спортивного інвентаря з міського бюджету (в цьому році – 845 тис. грн), а утримання спортивного комплексу проводиться за рахунок Ладижинської ТЕС.

На першому килимі проводять тренувальний процес призери чемпіонатів Європи та світу майстри боротьби самбо Микола Кулібаба, Анатолій Кулібаба,  Олександра Пріщенко, Данило Мудрак, Владислав Бакун, Світлана Богач, Владислав Майстренко, Анатолій Пшемиський, Олександр Полозюков. Тренування проводить 10-кратний чемпіон України, багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу, майстер спорту України, директор школи Олександр Жарун. В цьому році 6 спортсменів Ладижина увійшли до складу збірної команди України з боротьби самбо. Щорічно у вересні проводиться всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед дітей в пам’ять про заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України, почесного громадянина міста Ладижина Івана Сагаєва.

На другому килимі проводять тренувальний процес майстри ушу-саньда Ладижинської ДЮСШ №2 та СК «Хонза» – чемпіонка Європи  Олена Рябокінь, багаторазові чемпіони України Іван Лебедєв, Микола Гутій та чемпіон Європи Євгеній Цапцін. Проводить тренування директор спортивної школи №2, керівник клубу та головний тренер молодіжної збірної команди України Вадим Зашейко. На сьогодні ушу займаються 102 спортсмена, з них 6 членів збірної команди України. Спортивний клуб з ушу «Хонза» діє з 2000 року, за цей період 126 чемпіонів України, три чемпіони та два призери чемпіонатів  Європи та один призер чемпіонату світу.

Повернутись Створено: 12 червня 2018 року, 11:20 Переглядів: 560

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація