23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

26 чергову сесію Вінницької обласної Ради, на якій мали розглянути важливі бюджетні питання, було зірвано Роздрукувати

15 липня запланована 26 чергова сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання не відбулась, у зв’язку з відмовою частини депутатського корпусу реєструватися. На засіданні сесії планувалось розглянути 32 важливих питання життєзабезпечення територіальної громади Вінницької області.

Зокрема, планувалося розглянути питання про виділення 21 млн.грн. на енергозбереження в області, перерозподіл коштів для придбання бронежилетів – 1 млн.718 тис.грн.; для забезпечення повноцінного функціонування закладів охорони здоров'я – 30 млн.808 тис.грн.; на дооснащення відділень неонатального центру Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні апаратурою (інкубаторами) для виходжування маловагових та важкохворих дітей - 630 тис.грн., на будівництво хірургічного комплексу обласної клінічної лікарні ім. М.Пирогова – 2 млн.319 тис.грн.; для двох центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями – 283,800 тис.грн.; на капітальні видатки для комунальних закладів соціального спрямування (школи, лікарні, бібліотеки, музеї) – 3 млн.671 тис.грн.; тощо.

Низка депутатів вимагала від голови обласної Ради негайно скликати позачергову сесію для змін в штатному розписі обласної Ради - скорочення посади заступника голови обласної Ради, яку займає Наталія Солейко. Голова обласної Ради Сергій Свитко відповів, що готовий підписати розпорядження щодо скликання позачергової сесії в суботу цього тижня, і запропонував депутатам приступити до розгляду питань 26 чергової сесії. Однак, депутати проігнорували пропозицію очільника обласної Ради і відмовились реєструватися.

Сергій Свитко звернувся до присутніх депутатів:

- Не розхитуйте ситуацію у Вінницькій області. Протягом 4,5 місяців обласна Рада працювала спокійно і конструктивно. Але сьогодні ми є свідками спроби реваншу. Питання щодо зміни штатного розпису апарату  обласної Ради є важливе, але відомо, що добрими намірами вимощена дорога в пекло. Сьогодні Вінницька область має бути прикладом для всієї України, тому що вихідцем з Вінниччини є Президент України Петро Порошенко. До Вінницької області особлива увага. Я переконаний, що ми повинні підтримувати Президента України і центральну владу, працювати заради інтересів українського народу. Але когось це не влаштовує, і ми бачимо приклад сценарію в обласній Раді, який реалізується певними політичними силами, зокрема депутатами від Партії регіонів, - сказав Сергій Свитко.

Також очільник обласної Ради поінформував присутніх, що скерував лист в прокуратуру Вінницької області для проведення відповідного розслідування щодо фальшування підписів депутатів обласної Ради під зверненнями про скликання позачергової сесії, з метою притягнення до відповідальності за фальсифікацію підписів.

На завершення тривалої дискусії депутатів та представників громадськості, голова обласної Ради Сергій Свитко оголосив, що засідання сесії не відбулось в зв’язку з відмовою частини депутатів реєструватися і працювати.

- На мене здійснювали тиск на президії обласної Ради щодо скликання позачергової сесії деякі депутати від Партії регіонів. Я вважаю, не можна проводити в один день дві сесії. Якщо буде одночасне проведення чергової і позачергової сесій, це означає зрив роботи сесії, на яку ми винесли ряд важливих бюджетних питань. Але був свій сценарій зі зриву роботи засідання сесії і його реалізували, - зазначив Сергій Свитко звертаючись до певної частини депутатів. 

Повернутись Створено: 15 липня 2014 року, 18:57 Переглядів: 1111

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація