Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

26 чергову сесію Вінницької обласної Ради, на якій мали розглянути важливі бюджетні питання, було зірвано Роздрукувати

15 липня запланована 26 чергова сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання не відбулась, у зв’язку з відмовою частини депутатського корпусу реєструватися. На засіданні сесії планувалось розглянути 32 важливих питання життєзабезпечення територіальної громади Вінницької області.

Зокрема, планувалося розглянути питання про виділення 21 млн.грн. на енергозбереження в області, перерозподіл коштів для придбання бронежилетів – 1 млн.718 тис.грн.; для забезпечення повноцінного функціонування закладів охорони здоров'я – 30 млн.808 тис.грн.; на дооснащення відділень неонатального центру Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні апаратурою (інкубаторами) для виходжування маловагових та важкохворих дітей - 630 тис.грн., на будівництво хірургічного комплексу обласної клінічної лікарні ім. М.Пирогова – 2 млн.319 тис.грн.; для двох центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями – 283,800 тис.грн.; на капітальні видатки для комунальних закладів соціального спрямування (школи, лікарні, бібліотеки, музеї) – 3 млн.671 тис.грн.; тощо.

Низка депутатів вимагала від голови обласної Ради негайно скликати позачергову сесію для змін в штатному розписі обласної Ради - скорочення посади заступника голови обласної Ради, яку займає Наталія Солейко. Голова обласної Ради Сергій Свитко відповів, що готовий підписати розпорядження щодо скликання позачергової сесії в суботу цього тижня, і запропонував депутатам приступити до розгляду питань 26 чергової сесії. Однак, депутати проігнорували пропозицію очільника обласної Ради і відмовились реєструватися.

Сергій Свитко звернувся до присутніх депутатів:

- Не розхитуйте ситуацію у Вінницькій області. Протягом 4,5 місяців обласна Рада працювала спокійно і конструктивно. Але сьогодні ми є свідками спроби реваншу. Питання щодо зміни штатного розпису апарату  обласної Ради є важливе, але відомо, що добрими намірами вимощена дорога в пекло. Сьогодні Вінницька область має бути прикладом для всієї України, тому що вихідцем з Вінниччини є Президент України Петро Порошенко. До Вінницької області особлива увага. Я переконаний, що ми повинні підтримувати Президента України і центральну владу, працювати заради інтересів українського народу. Але когось це не влаштовує, і ми бачимо приклад сценарію в обласній Раді, який реалізується певними політичними силами, зокрема депутатами від Партії регіонів, - сказав Сергій Свитко.

Також очільник обласної Ради поінформував присутніх, що скерував лист в прокуратуру Вінницької області для проведення відповідного розслідування щодо фальшування підписів депутатів обласної Ради під зверненнями про скликання позачергової сесії, з метою притягнення до відповідальності за фальсифікацію підписів.

На завершення тривалої дискусії депутатів та представників громадськості, голова обласної Ради Сергій Свитко оголосив, що засідання сесії не відбулось в зв’язку з відмовою частини депутатів реєструватися і працювати.

- На мене здійснювали тиск на президії обласної Ради щодо скликання позачергової сесії деякі депутати від Партії регіонів. Я вважаю, не можна проводити в один день дві сесії. Якщо буде одночасне проведення чергової і позачергової сесій, це означає зрив роботи сесії, на яку ми винесли ряд важливих бюджетних питань. Але був свій сценарій зі зриву роботи засідання сесії і його реалізували, - зазначив Сергій Свитко звертаючись до певної частини депутатів. 

Повернутись Створено: 15 липня 2014 року, 18:57 Переглядів: 1224

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація