Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

26 питань розглянуть депутати на позачерговій 42 сесії Роздрукувати

Засідання 42 позачергової сесії обласної Ради депутати розпочали з роботи у тестовому режимі системи документообігу «Рада».

– Повноцінне функціонування системи буде після проведення сертифікації, –  повідомив головуючий на сесії Анатолій Олійник. – Тому сьогодні ми ще працюємо з паперовими матеріалами, паралельно – з електронними.

Голова Вінницької обласної виборчої комісії Роман Журавель повідомив, що за результатами засідань очолюваної ним комісії набули повноважень депутати Вінницької обласної Ради 7 скликання Василь Пиндус, Володимир Кістіон та Василь Мордванюк. Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Владислав Скальський вручили їм посвідчення депутатів обласної Ради та картки для голосування.

Після цього у залі провели перереєстрацію депутатів – 60 обранців з 84 загального складу Ради розпочали роботу.

Депутати привітали з днем народження свого колегу Сергія Волкова та  голову Мурованокуриловецької районної ради Сергія Кушніра.

Крім того, на адресу обласної Ради надійшов лист жителів сіл Вінницькі Хутори, Щітки та Писарівки,  щодо висловлення подяки депутату обласної Ради Сергію Кривешку за його сумлінну працю, допомогу жителям та шанобливе ставлення до проблем людей.

За вагомий особистий внесок у розвиток освіти, плідну навчально-педагогічну діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною Грамотою Верховної Ради нагородили ректора комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», доктора історичних наук, професора Степана Дровозюка, а Грамотою Верховної Ради  – директора Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету Йосипа Кібітлевського.

У роботі сесії взяли участь керівники правоохоронних та судових органів: представник управління Служби безпеки України у Вінницькій області Василь Кугай,  заступник прокурора Вінницької області Олександр Павловський, заступник керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду Ярослав Юргілевич.

До секретаріату були обрані Василь Сколотяний від  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Жанна Дмитренко від Радикальної партії Олега Ляшка та  Віталій Август від «Блоку Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ».

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради для розгляду на пленарному засіданні позачергової 42 сесії обласної Ради запропоновано 26 питань. Враховуючи те, що проєкт рішення «Про стягнення Андрієвській Н.М. – директору комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» не був розглянутий жодною постійною комісією обласної Ради, голова обласної Ради Анатолій Олійник запропонував виключити цей проєкт рішення з проєкту порядку денного пленарного засідання сесії обласної Ради. Пропозиція була підтримана більшістю депутатів. Після голосування до трибуни вийшла депутатка Людмила Головашич:

– Хочу нагадати, як два роки тому ми з вами пошкодували й не зняли з посади директора Ладижинського дитячого будинку-інтернату. І ось я дізналась, що в цьому закладі обпекли дівчину з інвалідністю гарячою водою. Її не хотіли мити, залишили у ванній і ввімкнули гарячу воду. Ця дитина навіть кричати не могла через свій стан. Зараз вона знаходиться в обласному опіковому центрі.

Анатолій Олійник передав це звернення для подальшого реагування та вжиття заходів.

Крім того, було знято питання «Про передачу майна до комунальної власності територіальних громад м.Вінниці».  Натомість за пропозицією депутата Геннадія Мазура до порядку денного включили два звернення: «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування абонентської плати за транспортування газу» та «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права посадових осіб місцевого самоврядування на соціальні гарантії та пенсійне забезпечення».

Під час засідання сесії депутат Андрій Ковальов запропонував висловити підтримку нашим співгромадянами, які вчора, 20 лютого, повернулись з китайської провінції Ухань.

Депутат Геннадій Мазур констатував, що звернення щодо ринку землі, яке вінницькі депутати направили два місяці тому до Верховної Ради, досі не має відповіді. Геннадій Федорович запропонував повторно направити це звернення.

Депутат Вадим Соляник порушив питання закриття районних лікарень і запропонував скликати новостворену Госпітальну раду  для розгляду і подальшої зміни переліку опорних лікарень у рамках медичної реформи. Проблематику підтримав його колега Сергій Стаднік щодо Барської лікарні, Юрій Семенюк щодо Крижопільської лікарні та Тетяна Антонець. Громадська активістка Інна Віткіна зачитала лист від жителів Шаргородського району у підтримку цієї пропозиції.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному вебсайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 21 лютого 2020 року, 12:02

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація