Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

26 позачергова сесія обласної Ради ухвалила рішення про підтримку армії і фінансування важливих бюджетних заходів Роздрукувати

22 липня відбулась 26 позачергова сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якій було розглянуто 11 питань порядку денного, серед яких ухвалено рішення про підтримку Збройних Сил України та фінансування низки невідкладних бюджетних заходів із забезпечення життєдіяльності територіальної громади Вінниччини.

Фото без опису

Сесія розпочалась із того, що голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив про загибель в зоні бойових дій на сході країни двох уродженців Вінниччини – старшого лейтенанта Володимира Чорноуса з Козятинщини і солдата Володимира Мухи з Гайсинщини, а також запропонував вшанувати їхню пам'ять хвилиною мовчання.

Фото без опису

Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного сесії. Десять з одинадцяти питань було підтримано депутатами, окрім питання про виконання Обласної цільової соціальної програми розвитку шахів «Інтелект нації» на 2014-2020 роки. Згідно рішення “Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)” передбачено  розподіл коштів на виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки (придбання бронежилетів) – 1млн.718 тис.грн. та виділення 350 тис.грн. «Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України» на придбання медичного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги в польових умовах, зокрема апарату штучної вентиляції легень.

Фото без опису

Також перерозподілено кошти для забезпечення повноцінного функціонування закладів охорони здоров'я – 30 млн.808 тис.грн., збільшено видатки на дооснащення відділень неонатального центру Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні апаратурою (інкубаторами) для виходжування маловагових та важкохворих дітей - 630 тис.грн. Збільшено видатки на будівництво хірургічного комплексу обласної клінічної лікарні ім. М.Пирогова – 2 млн.319 тис.грн. Крім того, здійснено перерозподіл на капітальні видатки для комунальних закладів соціального спрямування (школи, лікарні, будинки-інтернати, бібліотеки, музеї) – 3 млн.671 тис.грн.

Фото без опису

Актуальним було ухвалення рішення на виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки, у відповідності до якого вирішено перерозподілити видатки у розмірі 20 млн. 874 тис. грн.

Фото без опису

Депутатами було ухвалено рішення “Про структуру та чисельність виконавчого апарату Вінницької обласної Ради”, згідно якого голові обласної Ради пропонується в тритижневий термін підготувати пропозиції щодо структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради та внести відповідний проект рішення на розгляд сесії обласної Ради.

Фото без опису

Також на сесії було оголошено про утворення нових депутатських груп в обласній Раді, зокрема групу «Європейський розвиток Вінниччини»  очолив Андрій Кавунець, а групи «За Вінниччину духовну» і «Об’єднаємо Вінниччину» відповідно очолили - Любов Спірідонова і Роман Аксельрод. В питанні “Різне” було заслухано інформацію заступника Прокурора області з питання звернення голови обласної Ради щодо перевірки законності відчуження земельних ділянок обласної дитячої клінічної лікарні, детальніше за посиланням (http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-zvernuvsya-do-prokuraturi-schodo-perevirki-zakonnosti-vidilennya-zemelnih-dilyanok-na-teritorii-oblasnoi-dityachoi-klinichnoi-likarni.htm). На сесії також виступили представники громадськості, солдати, що беруть участь в бойових діях на сході України та їхні матері щодо належного матеріально-технічного забезпечення бійців Збройних Сил України – вінничан, що беруть участь в АТО.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 22 липня 2014 року, 19:12

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація