Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

26 позачергова сесія обласної Ради ухвалила рішення про підтримку армії і фінансування важливих бюджетних заходів Роздрукувати

22 липня відбулась 26 позачергова сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання, на якій було розглянуто 11 питань порядку денного, серед яких ухвалено рішення про підтримку Збройних Сил України та фінансування низки невідкладних бюджетних заходів із забезпечення життєдіяльності територіальної громади Вінниччини.

Сесія розпочалась із того, що голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив про загибель в зоні бойових дій на сході країни двох уродженців Вінниччини – старшого лейтенанта Володимира Чорноуса з Козятинщини і солдата Володимира Мухи з Гайсинщини, а також запропонував вшанувати їхню пам'ять хвилиною мовчання.

Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного сесії. Десять з одинадцяти питань було підтримано депутатами, окрім питання про виконання Обласної цільової соціальної програми розвитку шахів «Інтелект нації» на 2014-2020 роки. Згідно рішення “Про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)” передбачено  розподіл коштів на виконання Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки (придбання бронежилетів) – 1млн.718 тис.грн. та виділення 350 тис.грн. «Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України» на придбання медичного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги в польових умовах, зокрема апарату штучної вентиляції легень.

Також перерозподілено кошти для забезпечення повноцінного функціонування закладів охорони здоров'я – 30 млн.808 тис.грн., збільшено видатки на дооснащення відділень неонатального центру Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні апаратурою (інкубаторами) для виходжування маловагових та важкохворих дітей - 630 тис.грн. Збільшено видатки на будівництво хірургічного комплексу обласної клінічної лікарні ім. М.Пирогова – 2 млн.319 тис.грн. Крім того, здійснено перерозподіл на капітальні видатки для комунальних закладів соціального спрямування (школи, лікарні, будинки-інтернати, бібліотеки, музеї) – 3 млн.671 тис.грн.

Актуальним було ухвалення рішення на виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки, у відповідності до якого вирішено перерозподілити видатки у розмірі 20 млн. 874 тис. грн.

Депутатами було ухвалено рішення “Про структуру та чисельність виконавчого апарату Вінницької обласної Ради”, згідно якого голові обласної Ради пропонується в тритижневий термін підготувати пропозиції щодо структури і чисельності виконавчого апарату обласної Ради та внести відповідний проект рішення на розгляд сесії обласної Ради.

Також на сесії було оголошено про утворення нових депутатських груп в обласній Раді, зокрема групу «Європейський розвиток Вінниччини»  очолив Андрій Кавунець, а групи «За Вінниччину духовну» і «Об’єднаємо Вінниччину» відповідно очолили - Любов Спірідонова і Роман Аксельрод. В питанні “Різне” було заслухано інформацію заступника Прокурора області з питання звернення голови обласної Ради щодо перевірки законності відчуження земельних ділянок обласної дитячої клінічної лікарні, детальніше за посиланням (http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-zvernuvsya-do-prokuraturi-schodo-perevirki-zakonnosti-vidilennya-zemelnih-dilyanok-na-teritorii-oblasnoi-dityachoi-klinichnoi-likarni.htm). На сесії також виступили представники громадськості, солдати, що беруть участь в бойових діях на сході України та їхні матері щодо належного матеріально-технічного забезпечення бійців Збройних Сил України – вінничан, що беруть участь в АТО.

Повернутись Створено: 22 липня 2014 року, 19:12 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація