Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

27 березня п.р. о 15.00 (сесійна зала ІІ поверх) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної Ради Роздрукувати

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗМІЦНЕННЯ ЗАКОННОСТІ,  ПРАВОПОРЯДКУ, БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ, ОХОРОНИ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН; З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ТА ТЕРИТОРІЙ

27 березня п.р. о 15.00 (сесійна зала ІІ поверх) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань зміцнення законності,  правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян; з питань будівництва, розвитку населених пунктів та територій з наступним порядком денним:

1. Про розгляд колективного звернення старших по будинках, споживачів житлово-комунальних послуг щодо неправомірних дій Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушень у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій.

2. Про розгляд колективного звернення жителів села Медвеже Вушко Вінницького району щодо законності використання землі, виділеної їм для випасу великої рогатої худоби.

 

Повернутись Створено: 26 березня 2014 року, 11:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація