Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

27 років Україна живе за новітньою історією Роздрукувати

Найбільше свято будь-якої держави – це День Незалежності. У 1991 році фактично відбулося відновлення української державності, за яку українці змагалися протягом багатьох століть. І вже 27-й рік Україна живе за новітньою історією. Маємо свято, наповнене духом патріотизму та гордості за свою націю, день єднання українського народу, який віками зберігав самобутність та незламний дух.

Останні чотири роки наша Незалежність наповнена іншим сенсом. Схід України зранений зброєю ворога, який ще вчора називав себе братом. Схиляю голову перед усіма Героями, які поклали свої життя за Україну. Вічна пам’ять вам, честь і слава! Дякую всім воїнам та волонтерам, які щодня незламно стоять на обороні нашої державності та спокою.

Ми – Нація Нескорених і ми повинні позбутися багатьох ілюзій, розпочати правильно дивитися на Україну і нашу позицію у світі, аби приймати вірні рішення. Ми маємо усвідомити, що житимемо в такій країні, яку самі збудуємо.

Кожен із нас своєю повсякденною працею примножуймо добробут та процвітання нашої держави! Створюймо щасливі сім'ї, в дусі патріотизму виховуймо наших дітей, поважаймо наших батьків та відкриваймо свої серця добру!

Нехай живе Україна – сильна та самобутня!

Українці, вінничани, з Днем Незалежності та Днем українського Прапора!

З повагою

Голова Вінницької обласної Ради Анатолій ОЛІЙНИК

Повернутись Створено: 23 серпня 2018 року, 11:27
Оновлено: 23 серпня 2018 року, 23:11
Переглядів: 609

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація