Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

27 вчителів з Вінниччини поїхали на навчання до Польщі Роздрукувати

Розпочався другий етап реалізації спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації ФЕРСО (Польща) за сприяння Лодзинського воєводста Республіки Польща  «Школа молодих спікерів-дебатні клуби у Вінницькій області» - тижневий візит вчителів  до Лодзинського воєводства.

Протягом 27 лютого-4 березня 27 освітян Вінниччини (з кожного району області) знайомитимуться із роботою польських шкіл в невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Також вчителі перейматимуть досвід використання методів дискусій і активізації роботи учнів та вивчатимуть питання, пов'язані зі створенням громадянського суспільства.

Вчителі Вінниччини розпочали роботу з візиту до загальноосвітнього ліцею №2 ім. Габріеля Нарутовіча – найстарішої середньої школи в місті Лодзь. Педагоги проекту ознайомились з роботою ліцею та взяли участь у дискусії «Активний громадянин – хто це?». Також протягом першого дня візиту, українські вчителі побували у школі, яка обладнана найсучаснішою технікою. Завершенням продуктивно-пізнавального дня став чотиригодинний практикум, проведений  ГО «ФЕРСО».

Нагадаємо, що одне з головних завдань поїздки – підготовка вчителів для створення у своїх школах учнівських дебатних клубів. Адже після повернення вони допомагатимуть учням старших (9-11)  класів організувати Дебатні клуби у своїх школах - створити їх, скласти статут, підготувати і провести дискусію.

Проект завершиться наприкінці червня цього року конференцією, під час якої учасники проекту представлять свої навички один одному і запрошеним гостям.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 15:34

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація