Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

28 позачергова сесія Вінницької обласної Ради не відбулась Роздрукувати

Згідно з  розпорядженням голови обласної Ради № 314  від 2 грудня  2014 року 6 грудня була скликана позачергова 28 сесія обласної Ради 6 скликання. Після реєстрації депутатів в сесійному залі голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що в залі є 101 депутат і відкрив пленарне засідання сесії, запропонувавши присутнім вшанувати хвилиною мовчання загиблих у зоні бойових дій на сході України. Сесія не відбулась, оскільки так звана новоутворена більшість не змогла взяти реванш в питанні звільнення  голови обласної Ради Сергія Свитка.

В роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступники голови та керівники окремих департаментів та управлінь облдержадміністрації . У роботі зібрання взяв також участь  консультант управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Верховної Ради України Андрій Тарасюк. Сергій Свитко повідомив також, що на сесію запрошувались представники політичних партій і громадських організацій, але правоохоронні органи їх до участі в сесії не допустили, хоч про намір взяти участь в  роботі найвищого органу місцевого самоврядування заявили більше 300 громадських активістів, які напередодні подали в обласну Раду відповідні заяви. На основі цих заяв апаратом обласної Ради був складений і переданий правоохоронним органам список для здійснення контролю при вході в зал. Недопущеними в зал для висвітлення роботи сесії були і окремі акредитовані журналісти.

На розгляд сесії було запропоновано внести 26 питань, зокрема: переукладення контрактів із керівниками комунальних закладів області, про дострокове припинення повноважень шістьох депутатів обласної Ради, які обрані народними депутатами України, про затвердження розпоряджень голови обласної Ради про звільнення та призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я Вінницької області, яке ініціювали представники громадськості області, депутати обласної Ради.

Крім того, депутати мали розглянути питання “Про внесення змін та доповнень до рішення 21-ої сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”, у відповідності до якого планувалось здійснити перерозподіл більше 2 млн. грн. коштів обласного бюджету, зокрема, для соціальних закладів області: шкіл, інтернатів, будинків для інвалідів, закладів охорони здоров’я, тощо.

Це вже третій раз цього року деякі питання вносяться на розгляд депутатів. Сесії які були заплановані на 14 ї 27 листопада з розгляду цих питань не відбулися через неявку більшості депутатів.

Окрім цих питань, стояло також питання щодо припинення повноважень голови обласної Ради Сергія Свитка. Його ініціаторами були 68 колишніх "регіоналів" та фракція “Єдність” і депутатська група “Совість України”, які подали відповідний проект рішення голові обласної Ради. Це питання значилось в порядку денному під номером 26. Але, як повідомив голова обласної Ради Сергій Свитко, за пропозицією президії обласної Ради саме це питання мало стати першим у порядку денному 28-ї позачергової сесії.

В цей час майже тисяча активістів Майдану, обурені спробою депутатів звільнити  з посади голову обласної Ради Сергій Свитка та тим, що їх не допустили до участі в роботі сесії, намагались увійти  в приміщення обласної Ради, щоб пояснити позицію територіальної громади Вінниччини. Правоохоронні органи зупиняли їх щитами і димовими шашками.

Депутати новоутвореної більшості, відчувши гнів Майдану перервали засідання і почали розходитися. Тому голова обласної Ради Сергій Свитко заявив про закриття сесії. 

Повернутись Створено: 6 грудня 2014 року, 20:16 Переглядів: 1546

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація