21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

28 позачергова сесія Вінницької обласної Ради не відбулась Роздрукувати

Згідно з  розпорядженням голови обласної Ради № 314  від 2 грудня  2014 року 6 грудня була скликана позачергова 28 сесія обласної Ради 6 скликання. Після реєстрації депутатів в сесійному залі голова обласної Ради Сергій Свитко повідомив, що в залі є 101 депутат і відкрив пленарне засідання сесії, запропонувавши присутнім вшанувати хвилиною мовчання загиблих у зоні бойових дій на сході України. Сесія не відбулась, оскільки так звана новоутворена більшість не змогла взяти реванш в питанні звільнення  голови обласної Ради Сергія Свитка.

В роботі сесії взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступники голови та керівники окремих департаментів та управлінь облдержадміністрації . У роботі зібрання взяв також участь  консультант управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Верховної Ради України Андрій Тарасюк. Сергій Свитко повідомив також, що на сесію запрошувались представники політичних партій і громадських організацій, але правоохоронні органи їх до участі в сесії не допустили, хоч про намір взяти участь в  роботі найвищого органу місцевого самоврядування заявили більше 300 громадських активістів, які напередодні подали в обласну Раду відповідні заяви. На основі цих заяв апаратом обласної Ради був складений і переданий правоохоронним органам список для здійснення контролю при вході в зал. Недопущеними в зал для висвітлення роботи сесії були і окремі акредитовані журналісти.

На розгляд сесії було запропоновано внести 26 питань, зокрема: переукладення контрактів із керівниками комунальних закладів області, про дострокове припинення повноважень шістьох депутатів обласної Ради, які обрані народними депутатами України, про затвердження розпоряджень голови обласної Ради про звільнення та призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я Вінницької області, яке ініціювали представники громадськості області, депутати обласної Ради.

Крім того, депутати мали розглянути питання “Про внесення змін та доповнень до рішення 21-ої сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року №669 “Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”, у відповідності до якого планувалось здійснити перерозподіл більше 2 млн. грн. коштів обласного бюджету, зокрема, для соціальних закладів області: шкіл, інтернатів, будинків для інвалідів, закладів охорони здоров’я, тощо.

Це вже третій раз цього року деякі питання вносяться на розгляд депутатів. Сесії які були заплановані на 14 ї 27 листопада з розгляду цих питань не відбулися через неявку більшості депутатів.

Окрім цих питань, стояло також питання щодо припинення повноважень голови обласної Ради Сергія Свитка. Його ініціаторами були 68 колишніх "регіоналів" та фракція “Єдність” і депутатська група “Совість України”, які подали відповідний проект рішення голові обласної Ради. Це питання значилось в порядку денному під номером 26. Але, як повідомив голова обласної Ради Сергій Свитко, за пропозицією президії обласної Ради саме це питання мало стати першим у порядку денному 28-ї позачергової сесії.

В цей час майже тисяча активістів Майдану, обурені спробою депутатів звільнити  з посади голову обласної Ради Сергій Свитка та тим, що їх не допустили до участі в роботі сесії, намагались увійти  в приміщення обласної Ради, щоб пояснити позицію територіальної громади Вінниччини. Правоохоронні органи зупиняли їх щитами і димовими шашками.

Депутати новоутвореної більшості, відчувши гнів Майдану перервали засідання і почали розходитися. Тому голова обласної Ради Сергій Свитко заявив про закриття сесії. 

Повернутись Створено: 6 грудня 2014 року, 20:16 Переглядів: 1646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація