Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

28 травня 2015 року відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини Роздрукувати

До порядку денного були внесені такі питання:

-про розгляд кандидатур на посаду директора обласного комунального підприємства «Вінницякіно» та про проект обласної Ради «Про переукладення контракту з Безносюком М.С.  -  директором обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

 

- про проект рішення обласної Ради «Про внесення доповнення до розділу ІІІ «Охорона культурної спадщини. Забезпечення реалізації державної пам'яткоохоронної та музейної політики»  Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 414»

 

- про звернення Вінницької обласної організації політичної партії «Конгрес Українських Націоналістів»  до голови обласної Ради щодо ініціювання перед президентом України питання про повернення звань Героїв України С. Бандері та Р. Шухевичу.

В обговоренні питань крім членів комісії взяли також участь запрошені:

Копачевський Микола Анатолійович – начальник Департаменту фінансів обласної державної адміністрації; 

Городинський Станіслав Станіславович – начальник управління культури і туризму обласної державної адміністрації;

Морозова Наталія Іванівна -  заступник голови Громадської ради при Вінницькій обласній Раді;

   Члени постійної комісії одноголосно підтримали пропозицію щодо внесення на розгляд чергової  сесії обласної Ради 6 скликання проекту рішення „«Про переукладення контракту з Безносюком М.С. - директором обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

   По іншим питанням було доручено управлінню культури і туризму облдержадміністрації підготувати проекти рішень щодо клопотання про надання згоди передачі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області комунального закладу «Музей «Батозька битва» с.Четвертинівка Тростянецького району» та  звернення депутатів обласної Ради до президента України про повернення звань Героїв України С.Бандері та Р.Шухевичу.  

Повернутись Створено: 28 травня 2015 року, 17:57 Переглядів: 1047

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація