Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

29 громад Вінниччини подали заявки на фінансування з обласної програми «Питна вода» Роздрукувати

29 громад області подали 57 заявок на фінансування з обласної програми «Питна вода Вінницької області на 2021-2025 роки» на загальну суму 102,4 млн грн.  Більшість проєктів стосуються побудови мережі водогонів, облаштування артезіанських свердловин, систем очищення води, будівництво мереж централізованого водовідведення. Загалом реалізація отриманих проєктів дозволить забезпечити якісним централізованим водопостачанням понад 42 тис. жителів області.

На початку 2022 року обласною Радою оголошено про приймання заявок від територіальних громад Вінниччина на участь у конкурсному відборі проєктів за програмою «Питна вода». Прийом заявок завершено 15 лютого. Їх передали до управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації для перевірки комплектності документів.

У 2021 році завершився термін дії обласної програми «Питна вода» 2012-2020 років. Розпорядженням голови обласної Ради було створено робочу групу з напрацювань пропозицій до проєкту нової програми. До складу робочої групи увійшли представники обласної Ради, спеціалісти галузі водопостачання, науковці з обласних вишів.

Робочою групою зібрана інформація щодо стану забезпечення населення питною водою в громадах області, а також опрацьовані пропозиції органів місцевого самоврядування до майбутньої обласної програми.

Відповідно до програми фінансування надаватиметься на безповоротній та поворотній основі з обласного бюджету. Частину коштів заплановано спрямувати на проведення наукових досліджень у сфері водних ресурсів і питного водопостачання з наданням безповоротних коштів.

Пріоритетами обласної програми «Питна вода Вінницької області на 2021-2025 роки» є забезпечення потреб населення в питній воді й водозабезпечення населених пунктів області; водозабезпечення сільського господарства, тваринництва та зрошувального землеробства; водозабезпечення промисловості, енергетики та транспорту.

Головним завданням обласної програми є підтримка громад, які вже зараз відчувають дефіцит питної води, та забезпечення прозорого, ефективного й зрозумілого механізму відбору та фінансування таких проєктів для громад-учасників.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 17 лютого 2022 року, 16:12

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація