Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

29 позачергова сесія обласної Ради пройшла конструктивно і злагоджено Роздрукувати

17 грудня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулося пленарне засідання позачергової 29-ї сесії обласної Ради 6 скликання, яке пройшло конструктивно і злагоджено. Депутати розглянули і ухвалили рішення щодо 26-ти питань порядку денного сесії обласної Ради.

Фото без опису

Участь у засіданні сесії взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко,  народні депутати України -Іван Спориш, Іван Мельничук, Руслан Демчак, Юрій Македон, Григорій Заболотний, Сергій Кудлаєнко, Петро Юрчишин, Геннадій Ткачук; керівники структурних підрозділів ОДА, представники політичних партій та громадських організацій Вінницької області.

Фото без опису

Засідання сесії розпочалося хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих українських військовослужбовців і цивільних громадян у зоні бойових дій на сході України.  Засідання сесії відбулося в режимі електронного голосування за допомогою системи “Рада”. Відповідне рішення про використання системи голосування “Рада” підтримано на президією і проголосовано депутатами на засіданні сесії обласної Ради. Зареєструвались у сесійній 97 депутатів обласної Ради. 

Фото без опису

На розгляд депутатів було внесено 25 питань порядку денного засідання сесії. Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський запропонував внести додаткове питання до порядку денного - проект рішення про дострокове припинення повноважень першого заступника голови обласної Ради. Депутати злагоджено підтримали і проголосували усі питання порядку денного зі змінами і доповненнями. Зокрема, обласною Радою було ухвалено рішення  про внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 „Про обласний бюджет на 2014 рік (зі змінами)”, у відповідності до якого виділено 240 тис. грн., з метою виплати матеріальної допомоги сім’ям загиблих та пораненим військовослужбовцям, що проходили службу в зоні АТО; 1,4 млн.грн було зарезервовано у дорожній фонд обласного бюджету на випадок значних заметів на дорогах області. Зазначені кошти будуть використані для проведення снігоприбиральних робіт.

Фото без опису

Обласна Рада ухвалила рішення про дострокове припинення повноважень 6-ти депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання, у зв’язку з їх обранням народними депутатами України. Підтримано рішення щодо 14 кадрових питань - про переукладення контрактів з керівниками комунальних закладів і підприємств та призначення керівників  окремих закладів, тощо. Крім того, депутати ухвалили рішення про погодження ліміту використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2014 рік; про план роботи обласної Ради 6 скликання на 2015 рік; про надання грошової винагороди за особливий внесок у розвиток Олімпійського руху в Україні призерам змагань міжнародного рівня у 2014 році.

Фото без опису

Також ухвалено важливе рішення про надання згоди на реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій в рамках Кіотського протоколу на об’єктах спільної власності територіальних громад Вінницької області, що потребують поточного ремонту системи освітлення. Це дасть змогу залучити кошти японських інвесторів для модернізації системи енергозбереження Вінницької області. Нагадаємо, що ініціатива налагодження ділових зв’язків із японськими партнерами належить голові обласної Ради Сергію Свитку.

Фото без опису

  Фото без опису

Варто зазначити, що 89 депутатів обласної Ради взяли участь у таємному голосуванні щодо дострокового припинення повноважень першого заступника голови обласної Ради. 86 депутатів висловилися на користь внесеного проекту рішення про дострокове припинення повноважень першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського. Протокол лічильної комісії щодо зазначеного питання був схвалений сесією обласної Ради. Голова обласної Ради Серігй Свитко і депутати обласної Ради подякували Ігорю Кревському за плідну співпрацю і побажали йому успіхів уже в якості депутата обласної Ради.

Фото без опису

Фото без опису

На засіданні 29-ї позачергової сесії обласної Ради було порушено питання систематичного і хаотичного відключення електроенергії у Вінницькій області, що негативно відображається на роботі підприємств, установ і житті мешканців краю. Обласна влада і депутатський корпус погодилися, що для врегулювання цього питання доречно створити комісію за участю представників влади, депутатів і громади області, щоб уникнути можливих соціальних конфліктів на цьому ґрунті. Присутні на засіданні сесії народні депутати України виступили в підтримку цієї ініціативи й обіцяли сприяти вирішенню зазначеного питання.

Фото без опису

Представником громадських організацій Майдану було повідомлено учасникам засідання інформацію про те, що за підсумком консультацій створено Об’єднавчу раду, до складу якої увійшли керівники депутатських фракцій і груп обласної Ради, громадських організацій та активістів Майдану. Мета діяльності ради - налагодження діалогу між керівництвом, депутатським корпусом і громадськістю області для подальшого конструктивного співробітництва, стабілізації суспільно-політичної ситуації на Вінниччині, оперативного і консолідованого реагування на нові виклики суспільства, в межах області, зокрема. 

Фото без опису

На завершення засідання сесії голова обласної Ради Сергій Свитко подякував депутатам за плідну і злагоджену роботу, привітав вірян-католиків із наступаючим Різдвом Христовим, побажав добра, миру і Божого благословення, а депутатів обласної Ради закликав у День Святого Миколая відвідати з благодійною метою дитячі будинки й інтернати області.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

Повернутись Створено: 17 грудня 2014 року, 18:07

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація