Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Підтримано проект рішення про обласний бюджет Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, де було розглянуто дев’ять питань порядку денного.

На захід були запрошені голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, зокрема, директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович,  директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Дмитро Романченко, в.о. директора Департаменту освіти і науки Володимир Буняк, директор Департаменту цивільного захисту Сергій Вовченко,  начальник Управління з питань фізичної культури і спорту Сергій Чернявський, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталія Заболотна, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков, депутат Вінницької обласної Ради 7 скликання Андрій Вигонюк.

Депутат обласної Ради Микола Копачевський поінформував присутніх щодо проекту рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік». Проект рішення передбачає перерозподіл вільних залишків коштів загального фонду що склалися станом на 01.01.2019 року, в тому числі освітньої та медичної субвенцій, субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та інші в загальній сумі понад 290 млн грн. Кошти розподілені між головними розпорядниками коштів.

Геннадій Мазур зазначив, що питання перероподілу вільних залишків обласного бюджету розглядається на засіданні постійної комісії щороку. Варто відзначити, що кошти було розподілено пропорційно майже між усіма галузями. В пріоритеті – охорона здоров’я, освіта та соціальний захист населення. Щодо питань культури та спорту, то на ці напрями збільшено видатки головних розпорядників коштів в межах 8 млн грн.

Також депутати розглянули проект рішення «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік».

Микола Копачевський поінформував присутніх, що за 2018 рік до обласного бюджету (загальний і спеціальний фонди) надійшло власних і закріплених доходів у сумі понад 1,7 млрд грн, що становить 120,9% до плану на рік з врахуванням змін. Порівняно з 2017 роком надходження доходів обласного бюджету зменшились на 8,5%. Крім того, до загального та спеціального фондів бюджету області отримано понад 9 млрд грн дотацій та субвенцій з державного та місцевих бюджетів, або 98,5% плану на рік. Проти 2017 року надходження дотацій та субвенцій з державного бюджету збільшились на 14,1%.

Також комісія розглянула низку інших питань порядку денного. З протоколом та висновками  комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 лютого 2019 року, 16:20
Оновлено: 20 лютого 2019 року, 16:53
Переглядів: 338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація