Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Підтримано проект рішення про обласний бюджет Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, де було розглянуто дев’ять питань порядку денного.

На захід були запрошені голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, зокрема, директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович,  директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури Дмитро Романченко, в.о. директора Департаменту освіти і науки Володимир Буняк, директор Департаменту цивільного захисту Сергій Вовченко,  начальник Управління з питань фізичної культури і спорту Сергій Чернявський, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталія Заболотна, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Сергій Волков, депутат Вінницької обласної Ради 7 скликання Андрій Вигонюк.

Депутат обласної Ради Микола Копачевський поінформував присутніх щодо проекту рішення «Про внесення змін до рішення 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04 грудня 2018 року № 703 «Про обласний бюджет на 2019 рік». Проект рішення передбачає перерозподіл вільних залишків коштів загального фонду що склалися станом на 01.01.2019 року, в тому числі освітньої та медичної субвенцій, субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та інші в загальній сумі понад 290 млн грн. Кошти розподілені між головними розпорядниками коштів.

Геннадій Мазур зазначив, що питання перероподілу вільних залишків обласного бюджету розглядається на засіданні постійної комісії щороку. Варто відзначити, що кошти було розподілено пропорційно майже між усіма галузями. В пріоритеті – охорона здоров’я, освіта та соціальний захист населення. Щодо питань культури та спорту, то на ці напрями збільшено видатки головних розпорядників коштів в межах 8 млн грн.

Також депутати розглянули проект рішення «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік».

Микола Копачевський поінформував присутніх, що за 2018 рік до обласного бюджету (загальний і спеціальний фонди) надійшло власних і закріплених доходів у сумі понад 1,7 млрд грн, що становить 120,9% до плану на рік з врахуванням змін. Порівняно з 2017 роком надходження доходів обласного бюджету зменшились на 8,5%. Крім того, до загального та спеціального фондів бюджету області отримано понад 9 млрд грн дотацій та субвенцій з державного та місцевих бюджетів, або 98,5% плану на рік. Проти 2017 року надходження дотацій та субвенцій з державного бюджету збільшились на 14,1%.

Також комісія розглянула низку інших питань порядку денного. З протоколом та висновками  комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 20 лютого 2019 року, 16:20
Оновлено: 20 лютого 2019 року, 16:53
Переглядів: 514

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація