Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

295 тисяч субсидій вже отримали жителі Вінниччини Роздрукувати

12 вересня під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада із керівниками місцевих органів виконавчої влади з питань соціального захисту населення. Зокрема, мова йшла про житлові субсидії.

Про стан нарахування субсидій в областях України доповів Міністр соціальної політики Андрій Рева.

Вінниччину на селекторній нараді представляли голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації - директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк та директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Звертаючись до присутніх,  Володимир Гройсман зазначив, що діючий механізм дає абсолютно чіткі можливості кожному громадянину України, який потребує допомоги, отримати державну цільову підтримку на фінансування оплати житлово-комунальних послуг.

- Ми не будемо фінансувати збитки теплокомуненерго чи водоканалів, - наголосив Володимир Борисович. - Ми будемо фінансувати підтримку кожного конкретного громадянина, який потребує такої допомоги. Потрібно людям говорити правду.

Також Прем’єр-міністр навів приклади того, скільки будуть сплачувати середньостатистичні українські сім’ї за комунальні послуги, проживаючи в одно- чи двокімнатній квартирі, за системою державних субсидій.

Із доповіддю виступив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

- Попередні роки підтримували не стільки людей, скільки структури,  - зазначив Андрій Рева. - Держава дотує  різні підприємства, включаючи Нафтогаз, на сотні мільярдів гривень. Лише адресна підтримка через програму житлових субсидій дозволяє змінити цей механізм і забезпечити цільове використання коштів.

Із 15 мільйонів домогосподарств, які є в нас в Україні, станом на 1 травня 2016 року за субсидіями звернулося  5,9 млн. домогосподарств. На 2 вересня 2016 року вже більше 5 млн. сімей звернулися за допомогою  в нарахуванні субсидій.

Також Андрій Рева зазначив, що станом на 2 вересня 2016 року субсидію отримують у 2,7 рази більше сімей, ніж в аналогічному періоді 2015 року. Найбільша кількість домогосподарств, яким надали субсидії - це Дніпровська область – 407 тис., Львівська – 365 тис., Харківська – 352 тис., Вінницька – 295 тис., Полтавська – 290 тис., Донецька – 291 тис.

В опалювальний період 2015-2016 років середньомісячний розмір субсидій становив 1200-1400 грн. з домогосподарства. На сьогодні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення на новий період субсидій. Більшість регіонів цю роботу вже завершили.

Очікується, що в 2016 році кількість оформлених субсидій зросте до майже 9 млн. домогосподарств. В цілому в державному бюджеті на 2016 рік на надання субсидій передбачено 40 млрд. грн.

Відео з селекторної наради можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Повернутись Створено: 12 вересня 2016 року, 16:48

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація