23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

30 позачергова сесія не відбулася Роздрукувати

7 березня 29 депутатами обласної Ради було ініційовно проведення 30 позачергової сесії обласної Ради.

Депутати мали розглянути один проект рішення "Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України щодо негайної відставки Міністра внутрішніх справ України А.Авакова, створення антикорупційного суду, зміни виборчого законодавства, ухвалення Закону України "Про імпічмент Президента", скасування депутатської недоторканості".

Зазначений проект рішення напередодні був обговорений та ухвалений членами постійної комісії обласної Ради з питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

Перед початком роботи засідання зареєструвалось 25 депутатів з 84 загального складу Ради. Тому головуючий на засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, відповідно до пункту 6 статті 14 Регламенту  обласної Ради, оголосив перерву на одну годину.

О 11 годині головуючий оголосив  повторну реєстрацію депутатів, яку пройшли 29 депутатів.

За результатами реєстрації та у зв’язку із відсутністю необхідної кількості депутатів, Ігор Хміль оголосив, що  сесія була неповноважна розпочати роботу.

Повернутись Створено: 7 березня 2018 року, 12:51 Переглядів: 531

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація