Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

300 артистів виступають на першому міжнародному оперному фестивалі у Тульчині Роздрукувати

На Вінниччині стартував перший міжнародний фестиваль  «OPERAFEST-TULCHYN», який триває впродовж 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині.  Для участі у фестивалі приїхало три симфонічних оркестри Києва, Львова та Вінниці та чотири хорові колективи, а за два дні виступлять більше 300 артистів з України, Італії, Німеччини, Польщі та Чехії, маестро-диригенти з Німеччини, США, Польщі та України.

Вперше в Україні буде показана концертна версія всесвітньовідомого мюзиклу Джима Стеймана «Танець вампірів»  - фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN» отримав ексклюзивне право на єдине виконання постановки мюзиклу в Україні. В рамках фестивалю відбудеться допрем’єрний  показ опери «Алкід» Дмитра Борнянського.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з  головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм взяли участь у відкритті заходу.  Анатолій Дмитрович у вітальному слові зауважив, що це  геніальний та грандіозний задум.

- У 18 столітті Тульчин був центром оперного мистецтва, залишивши нам у спадок ось цей Подільський Версаль, - сказав голова обласної Ради. - Ми щиро сподіваємось,  що з кожним роком більше громадян будуть долучатися до цього дійства, з більшим оптимізмом, енергією і бажанням, аби надолужити те, що держава заборгувала перед культурою. 

OPERAFEST- це мистецька подія, яка демонструє як завдяки культурній ідеї надається поштовх розвитку малої території.

- Будь-яка культурна ідея, якщо вона відбувається кожного року, впливає на формування інфраструктури цього регіону, - сказав голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Цей пілотний проект буде прикладом для інших міст і новостворених ОТГ щодо постіндустріального розвитку, відновлення не промислового,  а саме гуманітарного потенціалу.

В перший день глядачу дивились казкову оперу-феєрію Миколи Леонтович «На Русалчин Великдень», диригентом якої був народний артист України Мирослав Скорик,  та українсько-італійську прем’єру комічної опери Россіні «Пробний камінь».

На фестиваль приїхали гості з Києва, Одеси, Полтави,  Запоріжжя та з Ізраїлю, Болгарії, Польщі.

Аби поціновувачі прекрасного могли комфортно себе почувати, організатори фестивалю продумали усе до дрібниць. Склали карту зон відпочинку, місць для куріння, розташування сцен, туалетів та парковок. 

Девіз фестивалю - "Поїхали за враженями!" , тому для туристів організували маршрути "Тульчин історичний" та "Тульчин в долі М.Д.Леонтовича". 

Захід відбувається за підтримки Міністерства культури України та головного спонсора – Миронівського МХП.

 


 

 

Повернутись Створено: 5 червня 2017 року, 12:55 Переглядів: 1655

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація