23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

300 артистів виступають на першому міжнародному оперному фестивалі у Тульчині Роздрукувати

На Вінниччині стартував перший міжнародний фестиваль  «OPERAFEST-TULCHYN», який триває впродовж 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині.  Для участі у фестивалі приїхало три симфонічних оркестри Києва, Львова та Вінниці та чотири хорові колективи, а за два дні виступлять більше 300 артистів з України, Італії, Німеччини, Польщі та Чехії, маестро-диригенти з Німеччини, США, Польщі та України.

Вперше в Україні буде показана концертна версія всесвітньовідомого мюзиклу Джима Стеймана «Танець вампірів»  - фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN» отримав ексклюзивне право на єдине виконання постановки мюзиклу в Україні. В рамках фестивалю відбудеться допрем’єрний  показ опери «Алкід» Дмитра Борнянського.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з  головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм взяли участь у відкритті заходу.  Анатолій Дмитрович у вітальному слові зауважив, що це  геніальний та грандіозний задум.

- У 18 столітті Тульчин був центром оперного мистецтва, залишивши нам у спадок ось цей Подільський Версаль, - сказав голова обласної Ради. - Ми щиро сподіваємось,  що з кожним роком більше громадян будуть долучатися до цього дійства, з більшим оптимізмом, енергією і бажанням, аби надолужити те, що держава заборгувала перед культурою. 

OPERAFEST- це мистецька подія, яка демонструє як завдяки культурній ідеї надається поштовх розвитку малої території.

- Будь-яка культурна ідея, якщо вона відбувається кожного року, впливає на формування інфраструктури цього регіону, - сказав голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Цей пілотний проект буде прикладом для інших міст і новостворених ОТГ щодо постіндустріального розвитку, відновлення не промислового,  а саме гуманітарного потенціалу.

В перший день глядачу дивились казкову оперу-феєрію Миколи Леонтович «На Русалчин Великдень», диригентом якої був народний артист України Мирослав Скорик,  та українсько-італійську прем’єру комічної опери Россіні «Пробний камінь».

На фестиваль приїхали гості з Києва, Одеси, Полтави,  Запоріжжя та з Ізраїлю, Болгарії, Польщі.

Аби поціновувачі прекрасного могли комфортно себе почувати, організатори фестивалю продумали усе до дрібниць. Склали карту зон відпочинку, місць для куріння, розташування сцен, туалетів та парковок. 

Девіз фестивалю - "Поїхали за враженями!" , тому для туристів організували маршрути "Тульчин історичний" та "Тульчин в долі М.Д.Леонтовича". 

Захід відбувається за підтримки Міністерства культури України та головного спонсора – Миронівського МХП.

 


 

 

Повернутись Створено: 5 червня 2017 року, 12:55 Переглядів: 1576

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація