Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

300 артистів виступають на першому міжнародному оперному фестивалі у Тульчині Роздрукувати

На Вінниччині стартував перший міжнародний фестиваль  «OPERAFEST-TULCHYN», який триває впродовж 4-5 червня у палаці Потоцьких в Тульчині.  Для участі у фестивалі приїхало три симфонічних оркестри Києва, Львова та Вінниці та чотири хорові колективи, а за два дні виступлять більше 300 артистів з України, Італії, Німеччини, Польщі та Чехії, маестро-диригенти з Німеччини, США, Польщі та України.

Вперше в Україні буде показана концертна версія всесвітньовідомого мюзиклу Джима Стеймана «Танець вампірів»  - фестиваль «OPERAFEST-TULCHYN» отримав ексклюзивне право на єдине виконання постановки мюзиклу в Україні. В рамках фестивалю відбудеться допрем’єрний  показ опери «Алкід» Дмитра Борнянського.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з  головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм взяли участь у відкритті заходу.  Анатолій Дмитрович у вітальному слові зауважив, що це  геніальний та грандіозний задум.

- У 18 столітті Тульчин був центром оперного мистецтва, залишивши нам у спадок ось цей Подільський Версаль, - сказав голова обласної Ради. - Ми щиро сподіваємось,  що з кожним роком більше громадян будуть долучатися до цього дійства, з більшим оптимізмом, енергією і бажанням, аби надолужити те, що держава заборгувала перед культурою. 

OPERAFEST- це мистецька подія, яка демонструє як завдяки культурній ідеї надається поштовх розвитку малої території.

- Будь-яка культурна ідея, якщо вона відбувається кожного року, впливає на формування інфраструктури цього регіону, - сказав голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Цей пілотний проект буде прикладом для інших міст і новостворених ОТГ щодо постіндустріального розвитку, відновлення не промислового,  а саме гуманітарного потенціалу.

В перший день глядачу дивились казкову оперу-феєрію Миколи Леонтович «На Русалчин Великдень», диригентом якої був народний артист України Мирослав Скорик,  та українсько-італійську прем’єру комічної опери Россіні «Пробний камінь».

На фестиваль приїхали гості з Києва, Одеси, Полтави,  Запоріжжя та з Ізраїлю, Болгарії, Польщі.

Аби поціновувачі прекрасного могли комфортно себе почувати, організатори фестивалю продумали усе до дрібниць. Склали карту зон відпочинку, місць для куріння, розташування сцен, туалетів та парковок. 

Девіз фестивалю - "Поїхали за враженями!" , тому для туристів організували маршрути "Тульчин історичний" та "Тульчин в долі М.Д.Леонтовича". 

Захід відбувається за підтримки Міністерства культури України та головного спонсора – Миронівського МХП.

 


 

 

Повернутись Створено: 5 червня 2017 року, 12:55 Переглядів: 1740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація