Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

3000 пакунків з солодощами отримали діти Теплицького району Роздрукувати

Напередодні Дня святого Миколая депутат обласної Ради, меценат, приватний підприємець Володимир Зарічанський побував у школах та дитячих садках Теплицького району. Вже кілька років поспіль Володимир Анатолійович забезпечує солодкими подарунками дітей. Всього по Теплицькому району було розвезено більше 3000 пакунків з солодощами, якими смакуватимуть молодші учні 15 шкільних закладів освіти (у тому числі, опорні школи Соболівська ЗОШ І-ІІІ ст., Теплицькі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2, філії та дошкільні підрозділи), а також вихованці 16 дитячих садочків Тепличчини.

Такі поїздки дають можливість поспілкуватися з педагогічними колективами навчальних закладів, дітьми, дізнатися, які потреби вони мають та які проблеми необхідно допомагати вирішувати.

Днями Володимир Зарічанський відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Пологи Теплицького району. Оглянув затишні класні кімнати. Дізнався, що чимало зусиль та власних коштів педагоги вкладають самі, зокрема, своїми силами придбали принтер у школу, шукали меблі облаштувати класну кімнату для першокласників. Коштів, які виділяються, бракує. Діти давно вже мріють про спортзал. Опалюється приміщення недостатньо.

– Для мене дуже важливо знати, як живуть сучасні школи у селах, – коментує Володимир Зарічанський. – Ми мусимо забезпечити дітям якісну освіту, гідні умови навчання та дозвілля. Розвиток спорту у сільській місцевості має принципове значення. Школярі не шукатимуть собі протизаконних пригод, не набуватимуть шкідливих звичок, якщо їх зайняти чимось, що розвиватиме їх фізично та духовно. Необхідно забезпечити їм щасливе дитинство, адже коли це покоління виросте, воно формуватиме нашу державу.

Також депутат відвідав дошкільний навчальний заклад села Пологи «Дзвіночок». Він переконався, що педагогічний колектив тут на своєму місці: дбають про дітей, підтримують приміщення у належному стані.

Незабаром подарунки отримають діти Тростянецького та Бершадського районів.

Повернутись Створено: 12 грудня 2018 року, 16:44 Переглядів: 390

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація