5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

301 підприємець області подав документи для отримання допомоги для 3 600 працівників Роздрукувати

Програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину почала діяти. Насамперед вона покликана зберегти робочі місця, а надалі стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів.

Розмір виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу із розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати – 4723 грн.

301 суб’єкт малого та середнього підприємництва Вінницької області подали пакети документів до обласної служби зайнятості на отримання допомоги по частковому безробіттю для 3600 працівників.

У Вінницькому обласному центрі зайнятості 6 травня 2020 року відбулось засідання робочої групи по розгляду документів роботодавців щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Під час засідання прийнято 7 позитивних рішень щодо виділення коштів роботодавцям малого та середнього бізнесу для здійснення виплат допомоги по безробіттю 438 працівникам.

Звертаємо увагу, що ознайомитися з детальною інформацією та покроковою інструкцією щодо можливостей та порядку отримання допомоги по частковому безробіттю можна на офіційному сайті Державної служби зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu.

Радимо роботодавцям, які зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості області, депродовжують приймати документи для здійснення виплат суб'єктам малого та середнього підприємництва допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

 Відділ інформаційної роботи Вінницького обласного центру зайнятості, 55-17-88

Повернутись Створено: 7 травня 2020 року, 13:13 Переглядів: 151

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація